Trwa ładowanie...
ycipk-85gquk

Bydgoszcz. Wyciek gazu na stacji paliw. Ewakuowano ludzi, zamknięto ulicę

Służby dostały informację o wycieku gazu na stacji paliw przy ul. Fordońskiej. Na czas przeprowadzania akcji droga była nieprzejezdna. Na miejscu zdarzenia pojawili się specjaliści z ratownictwa chemicznego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wyciek miał miejsce w pobliżu węzła komunikacyjnego
Wyciek miał miejsce w pobliżu węzła komunikacyjnego (Shutterstock.com)
ycipk-85gquk

Do zdarzenia doszło w niedzielę ok. godz. 14.30. Służby dostały na numer alarmowy informację o wycieku gazu na stacji Lukoil przy ul. Fordońskiej. Początkowo podejrzewano, że ulatniał się gaz z instalacji LPG samochodu. Okazało się, że chodzi o instalację na stacji. Strażacy musieli ustalić czy chodzi o instalację wewnętrzną czy miejskie przyłącze.

Na miejsce zdarzenia zostały wezwane wszystkie służby - informuje wyborcza.pl. Pojawili się specjaliści z grupy ratownictwa chemicznego, ratownicy medyczni, pięć zastępów straży pożarnej, policja i pogotowie gazowe. Niezbędną była ewakuacja pracowników stacji. Na czas akcji zamknięto również ulicę Fordońską na odcinku między Sporną i Wyścigową.

ycipk-85gquk

Wyciek miał miejsce w pobliżu węzła przesiadkowego komunikacji kolejowej, tramwajowej i autobusowej Bydgoszcz Wschód. Kierowcy byli prowadzeni na objazdy. Ruch wznowiono ok. godz. 16. W tej chwili wyciek jest już ograniczony.

Zobacz także: Andrzej Duda dla WP: Problem polega na paleniu śmieci

ycipk-85gquk

Źródło: wyborcza.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-85gquk

ycipk-85gquk
ycipk-85gquk