Trwa ładowanie...

Burzliwa debata o TK. Poseł Stanisław Piotrowicz krzyczał: precz z komuną!

Podczas debaty w Sejmie nad ustawą dotyczącą Trybunału Konstytucyjnego posłowie próbowali zagłuszyć posła sprawozdawcę Stanisława Piotrowicza. Wykrzykiwali "precz z komuną". Ten odpowiedział im tym samym okrzykiem.

Burzliwa debata o TK. Poseł Stanisław Piotrowicz krzyczał: precz z komuną!Źródło: Agencja Gazeta, fot: Sławomir Kamiński
d31re86
d31re86

Sejm uchwalił rano ustawę o organizacji i trybie postępowania przed Trybunałem Konstytucyjnym. Wcześniej odbyła się burzliwa dyskusja na temat projektu. Jako przedstawiciel wnioskodawców wystąpił poseł Stanisław Piotrowicz z PiS, który był za czasów PRL prokuratorem.

- Panie marszałku, panowie premierzy. Panie i panowie posłowie. Ile razy można odpowiadać na te same pytania? - zaczął swoją wypowiedź Piotrowicz. Na sali rozległy się okrzyki "precz z komuną, precz z komuną".

- Niektórzy z państwa zadawali pytania i sami sobie... - próbował kontynuować swoją wypowiedź poseł sprawozdawca. Po chwili jednak przyłączył się do chóru skandujących i wskazując palcem na posłów opozycji krzyczał z uśmiechem: "precz z komuną, precz z komuną".

- Ha,ha! Zgadzamy się! Zgadzamy się! - zakrzyknął.

d31re86

Nagranie tej sceny zamieściła na swoim profilu na Twitterze Platforma Obywatelska.

Sprawę skomentował na Twitterze Tomasz Siemoniak, były minister obrony.

Nagranie rozpętało dyskusję na Twitterze, pojawiły się także żartobliwe memy.

d31re86
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d31re86
Więcej tematów