Trwa ładowanie...
d3sc9fv

Bukowina Tatrzańska. Apel rodziny tragicznie zmarłych kobiet

We wtorek odbędzie się pogrzeb matki oraz jej dwóch córek, które w Bukowinie Tatrzańskiej przygniótł dach. Rodzina zmarłych ma prośbę do osób, które wezmą udział w uroczystości pogrzebowej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bukowina Tatrzańska. We wtorek w Warszawie odbędzie się pogrzeb zmarłych kobiet.
Bukowina Tatrzańska. We wtorek w Warszawie odbędzie się pogrzeb zmarłych kobiet. (East News, Fot: Michal Adamowski)
d3sc9fv

O godzinie 11 w kościele w Międzylesiu rozpocznie się msza żałobna w intencji zmarłych w Bukowinie Tatrzańskiej kobiet. Rodzina i przyjaciele pożegnają wtedy Katarzynę, Wiktorię i Klarę.

Po mszy kondukt żałobny uda się na cmentarz rzymskokatolicki parafii Świętego Józefa w Ursusie. O godzinie 12 rozpoczną się tam uroczystości pogrzebowe.

Rodzina zmarłych skierowała apel do osób, które będą uczestniczyły w ostatnim pożegnaniu. Proszą by nie przynosić kwiatów, a w zamian za to przekazać datki na msze gregoriańskie w intencji zmarłych kobiet.

d3sc9fv

Bukowina Tatrzańska. Prokuratura prowadzi śledztwo

Trzy młode kobiety zginęły 10 lutego na parkingu u podnóży stacji wyciągu Rusiń-ski w Bukowinie Tatrzańskiej. 52-latka oraz jej 15-letnia córka zginęły na miejscu. Lekarze w szpitalu walczyli o życie 21-latki. Niestety kobieta zmarła tego samego dnia wieczorem na skutek odniesionych obrażeń. Ranny w wypadku został również młody mężczyzna.

Sprawą tragedii w Bukowinie Tatrzańskiej zajęła się prokuratura w Zakopanem. Ze wstępnych ustaleń wynika, że budynek, z którego oderwał się dach, był samowolą budowlaną. Wypożyczalnia nart znajdowała się w zabudowanej przyczepie, a dach był przymocowany na wkręty i gwoździe. W dniu tragedii prędkość wiatru w Bukowinie Tatrzańskiej sięgała 100 km/h. Sprawę od prokuratury w Zakopanem przejęła prokuratura w Krakowie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Czy Jarosław Kaczyński powinien lecieć do Smoleńska? "Bez żadnej asysty"

Źródło: "Super Express"

d3sc9fv

Podziel się opinią

Share

d3sc9fv

d3sc9fv
Więcej tematów