Trwa ładowanie...

Borys Budka u Pawła Lisickiego: szef MON Antoni Macierewicz mija się z prawdą

- Mamy do czynienia z działaniami Antoniego Macierewicza, które spowodowały, że zniknął ze stron jedyny polski oficjalny dokument komisji Millera. Nie ma go już w obrocie publicznym - stwierdził gość programu "WP rozmowa" Borys Budka (PO). Odpowiadając na pytania dotyczące zespołu parlamentarnego do zbadania "przypadków manipulowania przyczynami katastrofy smoleńskiej", Budka tłumaczył, że PO chce odkłamywać to, co na temat katastrofy smoleńskiej mówi Antoni Macierewicz.

d2qdrvb

- Antoni Macierewicz doprowadził do tego, że jedynym oficjalnym dokumentem traktującym o katastrofie smoleńskiej jest raport MAC-u, rosyjski raport Anodiny. I to pokazuje, że tragedia smoleńska jest tylko i wyłącznie wykorzystywana teraz do celów politycznych. Nie można wmawiać Polakom rzeczy, które są niezgodne z prawdą - powiedział Budka.

- Dopóki Macierewicz był szeregowym posłem zeszłej kadencji, zwoływał zespoły, na których głoszono teorie, które nijak miały się do rzeczywistości i delikatnie mówiąc mijał się z prawdą, to nikt nie chciał uwiarygadniać tego typu działań - ocenił gość programu "WP rozmowa".

d2qdrvb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2qdrvb
Więcej tematów