Trwa ładowanie...
ycipk-4etnto

Białystok. Auto w płomieniach i błyskawiczna akcja strażaków [WIDEO]

Groźna sytuacja na osiedlu TBS w Białymstoku (Podlaskie). Stojąca na parkingu skoda stanęła w płomieniach, interweniowały służby. Nagranie pożeranego przez ogień pojazdu otrzymaliśmy na Dziejesię.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Białystok. Płomienie strawiły silnik pojazdu
Białystok. Płomienie strawiły silnik pojazdu (zdjęcie Użytkownika dziejesie.wp.pl, Fot: Mieszkaniec)
ycipk-4etnto

Do zdarzenia doszło w czwartek po godzinie 15. - Osiedle TBS Białystok. Autem przyjechała kobieta z dzieckiem, zaparkowała na parkingu. Po kilku minutach pojazd stanął w płomieniach. Kobieta, jak tylko zobaczyła dym, od razu wysiadła, zabrała dziecko i oddaliła się z miejsca - napisał do redakcji Dziejesię świadek zdarzenia.

Pożar samochodu. Mamy nagranie

Jak dodał, na miejscu od razu pojawiły się służby. - Na początku zjawiła się policja, a po 10 minutach straż pożarna - podkreślił mężczyzna.

ycipk-4etnto

Do naszej redakcji przesłał też nagranie, na którym widać, jak płomienie trawią maskę pojazdu. Nie widzimy jeszcze działań służb. Wszystkiemu przyglądają się przechodnie.

Zobacz także: Białystok. Pożar samochodu na parkingu

Pożar samochodu. "Płomienie na zewnątrz"

ycipk-4etnto

Zdarzenie potwierdziła nam straż pożarna. - Pierwsze zgłoszenie o pożarze pojazdu przy ulicy Pietkiewicza otrzymaliśmy około godziny 15.12. Po kilku minutach już byliśmy na miejscu - tłumaczył bryg. Paweł Ostrowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Białymstoku.

Jak mówił, działania podjął jeden zastęp. - Na miejscu był już patrol policji. Od nas było sześciu strażaków. Pożar objął tylko komorę silnika. Płomienie wydobywały się jednak na zewnątrz pojazdu - podkreślił strażak.

Według informacji oficera prasowego, w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. - Kobieta, właścicielka pojazdu, oddaliła się od pożaru. Nie ucierpiał też żaden ze stojących obok pojazdów - zaznaczył.

Czytaj też: Ochota. Gęsty dym na drodze, spłonął samochód

ycipk-4etnto

Wy również jesteście świadkami ciekawego zdarzenia? Dajcie znać na dziejesie.wp.pl. Czekamy na Wasze zdjęcia oraz nagrania!

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4etnto

ycipk-4etnto
ycipk-4etnto
Bądź na bieżąco:
Więcej tematów