Trwa ładowanie...
d3pzj61

Białystok. Auto w płomieniach i błyskawiczna akcja strażaków [WIDEO]

Groźna sytuacja na osiedlu TBS w Białymstoku (Podlaskie). Stojąca na parkingu skoda stanęła w płomieniach, interweniowały służby. Nagranie pożeranego przez ogień pojazdu otrzymaliśmy na Dziejesię.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Białystok. Płomienie strawiły silnik pojazdu
Białystok. Płomienie strawiły silnik pojazdu (zdjęcie Użytkownika dziejesie.wp.pl, Fot: Mieszkaniec)
d3pzj61

Do zdarzenia doszło w czwartek po godzinie 15. - Osiedle TBS Białystok. Autem przyjechała kobieta z dzieckiem, zaparkowała na parkingu. Po kilku minutach pojazd stanął w płomieniach. Kobieta, jak tylko zobaczyła dym, od razu wysiadła, zabrała dziecko i oddaliła się z miejsca - napisał do redakcji Dziejesię świadek zdarzenia.

Pożar samochodu. Mamy nagranie

Jak dodał, na miejscu od razu pojawiły się służby. - Na początku zjawiła się policja, a po 10 minutach straż pożarna - podkreślił mężczyzna.

d3pzj61

Do naszej redakcji przesłał też nagranie, na którym widać, jak płomienie trawią maskę pojazdu. Nie widzimy jeszcze działań służb. Wszystkiemu przyglądają się przechodnie.

Zobacz także: Białystok. Pożar samochodu na parkingu

Pożar samochodu. "Płomienie na zewnątrz"

Zdarzenie potwierdziła nam straż pożarna. - Pierwsze zgłoszenie o pożarze pojazdu przy ulicy Pietkiewicza otrzymaliśmy około godziny 15.12. Po kilku minutach już byliśmy na miejscu - tłumaczył bryg. Paweł Ostrowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Białymstoku.

d3pzj61

Jak mówił, działania podjął jeden zastęp. - Na miejscu był już patrol policji. Od nas było sześciu strażaków. Pożar objął tylko komorę silnika. Płomienie wydobywały się jednak na zewnątrz pojazdu - podkreślił strażak.

Według informacji oficera prasowego, w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. - Kobieta, właścicielka pojazdu, oddaliła się od pożaru. Nie ucierpiał też żaden ze stojących obok pojazdów - zaznaczył.

Czytaj też: Ochota. Gęsty dym na drodze, spłonął samochód

Wy również jesteście świadkami ciekawego zdarzenia? Dajcie znać na dziejesie.wp.pl. Czekamy na Wasze zdjęcia oraz nagrania!

d3pzj61

Podziel się opinią

Share
d3pzj61
d3pzj61
Więcej tematów