Trwa ładowanie...

Bezinteresowna pomoc internautów pozwoliła chłopcu, który nigdy nie poznał matki codziennie słuchać jej śpiewu

• Sharry Buhanan-Decker z Utah zmarła podczas porodu
• Będąc w ciąży kobieta nagrywała piosenki dla swojego nienarodzonego syna, Jamesa
• Po śmierci żony nagrania znalazł jej mąż, Jared, jednak nie mógł ich odtworzyć
• Plikami zajęli się internauci, dzięki którym James będzie mógł usłyszeć głos zmarłej mamy

Bezinteresowna pomoc internautów pozwoliła chłopcu, który nigdy nie poznał matki codziennie słuchać jej śpiewuŹródło: Facebook
d3ww8ls

Sharry Buhanan-Decker z Utah zmarła rodząc swojego synka, Jamesa. Chłopiec nigdy nie pozna swojej mamy, ale dzięki jej aspiracjom i pomocy obcych ludzi będzie mógł usłyszeć jej głos. Sharry chciała rozpocząć karierę piosenkarki i nagrywała swoje wokalne próby. Pliki z muzyką już po śmierci żony znalazł jej mąż Jared, nie potrafił ich jednak otworzyć.

Z pomocą zwrócił się do użytkowników popularnego serwisu Reddit. "Ostatnie dwa miesiące były dla mnie piekłem" pisał, przyznając jednocześnie, że nie zna formatu PTF, w którym zapisane zostały piosenki. "To nie są profesjonalne nagrania, ale mają dla mnie ogromne znaczenie" - dodał. Internauci stanęli na wysokości zadania i Jared uzyskał dostęp do muzyki tragicznie zmarłej żony.

Śmierć Sharry prawdopodobnie spowodowana była zatorem płynem owodniowym, rzadko występującym powikłaniem ciąży, którego śmiertelność wynosi aż 89%. Przez chwilę zagrożone było także życie dziecka, odciętego od tlenu w wyniku komplikacji przy porodzie. Jared opisał swoje traumayczne przeżycia: "z mojego życia wydarto radość i szczęście w wyniku strasznej tragedii, ale Sharry nie zostawiła nas z pustymi rękami". Wzruszony gestem internautów dodał też, że codziennie słuchają z synem śpiewu Sharry, co wyraźnie poprawia humor Jamesowi.

d3ww8ls
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ww8ls
Więcej tematów