Trwa ładowanie...
d1au05g

Bezinteresowna pomoc internautów pozwoliła chłopcu, który nigdy nie poznał matki codziennie słuchać jej śpiewu

• Sharry Buhanan-Decker z Utah zmarła podczas porodu
• Będąc w ciąży kobieta nagrywała piosenki dla swojego nienarodzonego syna, Jamesa
• Po śmierci żony nagrania znalazł jej mąż, Jared, jednak nie mógł ich odtworzyć
• Plikami zajęli się internauci, dzięki którym James będzie mógł usłyszeć głos zmarłej mamy
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bezinteresowna pomoc internautów pozwoliła chłopcu, który nigdy nie poznał matki codziennie słuchać jej śpiewu
(Facebook)
d1au05g

Sharry Buhanan-Decker z Utah zmarła rodząc swojego synka, Jamesa. Chłopiec nigdy nie pozna swojej mamy, ale dzięki jej aspiracjom i pomocy obcych ludzi będzie mógł usłyszeć jej głos. Sharry chciała rozpocząć karierę piosenkarki i nagrywała swoje wokalne próby. Pliki z muzyką już po śmierci żony znalazł jej mąż Jared, nie potrafił ich jednak otworzyć.

Z pomocą zwrócił się do użytkowników popularnego serwisu Reddit. "Ostatnie dwa miesiące były dla mnie piekłem" pisał, przyznając jednocześnie, że nie zna formatu PTF, w którym zapisane zostały piosenki. "To nie są profesjonalne nagrania, ale mają dla mnie ogromne znaczenie" - dodał. Internauci stanęli na wysokości zadania i Jared uzyskał dostęp do muzyki tragicznie zmarłej żony.

Śmierć Sharry prawdopodobnie spowodowana była zatorem płynem owodniowym, rzadko występującym powikłaniem ciąży, którego śmiertelność wynosi aż 89%. Przez chwilę zagrożone było także życie dziecka, odciętego od tlenu w wyniku komplikacji przy porodzie. Jared opisał swoje traumayczne przeżycia: "z mojego życia wydarto radość i szczęście w wyniku strasznej tragedii, ale Sharry nie zostawiła nas z pustymi rękami". Wzruszony gestem internautów dodał też, że codziennie słuchają z synem śpiewu Sharry, co wyraźnie poprawia humor Jamesowi.

d1au05g

Podziel się opinią

Share

d1au05g

d1au05g
Więcej tematów