Trwa ładowanie...
ds626k8
sld

Będą paktować nawet z "diabłem" Palikotem?

- SLD jest największym przegranym - przyznaje Stanisław Wziątek (SLD). Poseł jest przekonany, że nie dojdzie do sytuacji, że trzeba będzie wymieniać lidera, bo Grzegorz Napieralski sam może zrezygnować.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Będą paktować nawet z "diabłem" Palikotem?
(WP.PL)
ds626k8

Tomasz Nałęcz również przestrzega kolegów z SLD, by nie zamienili się w stado kanibali i nasycili swoje żołądki Napieralskim. - Aby lewica odzyskała swoje siły, musi być współpraca z Ruchem Palikota - podpowiada. A Stanisław Wziątek odpowiada: "trzeba paktować nawet z diabłem, żeby osiągnąć cel".

W przeciwieństwie do nastrojów w SLD, w Ruchu Palikota pełen entuzjazm. - W najśmielszych marzeniach marzyłam o takim wyniku - mówi Anna Grodzka (RP). - My zrozumieliśmy, że Polacy poszukują nowych rozwiązań - tłumaczy bardzo dobry wynik Ruchu. Szczęśliwa jest również Małgorzata Kidawa-Błońska (PO). - To było głosowanie na PO i nasz program, a nie głosowanie przeciwko PiS-owi - zapewnia posłanka.

Ryszard Czarnecki (PiS) gratuluje zwycięzcom. - Platforma nie będzie mogła już więcej swoich niepowodzeń w następnej kadencji tłumaczyć poprzednimi rządami PiS-u - zauważa. Czy porażka PiS-u boli? Nie na tyle, by przyjąć chusteczki z logo PO.

ds626k8

Podziel się opinią

Share
ds626k8
ds626k8