Trwa ładowanie...

Barbara Nowak nazywa Trzaskowskiego "głównym polskim genderystą". Twierdzi, że chce "zwiększyć grupę LGBT"

Barbara Nowak, małopolska kurator oświaty, przeciwniczka środowisk LGBT, uderzyła w Rafała Trzaskowskiego. Stwierdziła, że kandydat KO na prezydenta jest "głównym polskim genderystą".
Share
Barbara Nowak stwierdziła, że kandydat KO na prezydenta jest "głównym polskim genderystą".
Barbara Nowak stwierdziła, że kandydat KO na prezydenta jest "głównym polskim genderystą".
djhk2ws

Barbara Nowak w środę na antenie Radia Maryja wypowiadała się na temat prezydenckiego projektu wpisania zakazu adopcji dzieci przez pary jednopłciowe do konstytucji.

- Jeżeli słyszymy o tym, że będzie wprowadzany z inicjatywy prezydenta zapis prawny do konstytucji o zakazie adopcji dzieci przez pary jednopłciowe, to jest to z mojego punktu widzenia rozwiązanie korzystne, bo pozwala zagwarantować wszystkim dzieciom prawo do wychowania w tej właściwej, podstawowej komórce społecznej pozostawionej pod szczególną opieką państwa, czyli rodzinie - mówiła Barbara Nowak, cytowana przez dziennik.pl.

"Kłamią, oszukują, deprawują"

Barbara Nowak to małopolska kurator oświaty, która wielokrotnie sprzeciwiała się środowiskom LGBT. Kiedy miasto Gdańsk promowało program ZdrovveLove - warsztaty z zakresu edukacji psychoseksualnej dla uczniów i uczennic szkół ponadpodstawowych - stwierdziła, że środowiska LGBT "tworzą programy niezgodne prawem polskim". A w dodatku "kłamią, oszukują i deprawują".

djhk2ws

Wcześniej nagłośniła "bulwersujące" zgłoszenie od rodziców dzieci przebywających na jednej z kolonii, którym wychowawczyni miała czytać poradnik o "stosunkach płciowych". Nie potrafiła jednak udowodnić, że ta sytuacja miała rzeczywiście miejsce.

"Przewiduje rzeczy niepojęte dla człowieka"

Na antenie Radia Maryja w środę atakowała Rafała Trzaskowskiego: - Wielokrotnie wypowiadałam się na temat działań Rafała Trzaskowskiego w Warszawie, który jest osobą niewiarygodną. Podpisał Kartę LGBT+, a ona jest szalenie szkodliwa, bo jest zapowiedzią, że wbrew woli rodziców zostanie wprowadzony do wszystkich szkół obowiązkowy program "seksualizujący" dzieci.

Według Nowak to program, który "przewiduje rzeczy niepojęte dla człowieka". A jego zainteresowania kieruje są w sposób absolutnie zdeterminowany "do sfery seksu, do poznawania własnych stref przyjemności fizycznej i stymulowania". - Rafał Trzaskowski nigdy z tego nie zrezygnował - mówiła kurator.

djhk2ws

- To jest poważne zamierzenie głównego genderysty w Polsce Rafała Trzaskowskiego, by zwrócić uwagę dzieci na różnego rodzaju działania, które mają ich wybić z pewności czy są chłopcem, czy dziewczynką - stwierdziła Barbara Nowak. - Rozchwiać ich po to, żeby bardzo mocno zwiększyć tę grupę homoseksualistów, biseksualistów i transseksualistów - dodała.

Zobacz też: <a href="https://wiadomosci.wp.pl/jaroslaw-kaczynski-6030131180507777c">Jarosław Kaczyński</a> zniknął?

Czytaj też: <a href="https://wiadomosci.wp.pl/zamieszki-w-usa-rasizm-to-nie-jedyny-problem-z-jakim-walczy-ameryka-wywiad-6518176976664705a">Koronawirus. Raport z frontu, dzień piąty. Po omacku</a>

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

djhk2ws

Podziel się opinią

Share
djhk2ws
djhk2ws
Więcej tematów