Trwa ładowanie...

Balcerowicz ironicznie skomentował relacje Macierewicza z Misiewiczem. Przesadził?

Niezwykle mocna pozycja Bartłomieja Misiewicza w Ministerstwie Obrony Narodowej zastanawia wielu komentatorów. Głos w tej sprawie zabrał również Leszek Balcerowicz. Zasugerował, że rzecznika MON łączy z Antonim Macierewiczem coś więcej niż tylko praca.

Share
Balcerowicz ironicznie skomentował relacje Macierewicza z Misiewiczem. Przesadził?
Źródło: wikimedia/twitter
d2vrbyn

Praca Bartłomieja Misiewicza na stanowisku rzeczniku MON od początku wzbudza kontrowersje. W ostatnim czasie dyskusja tylko przybrała na sile. Niektórzy nie skupiają się już jednak tylko na jego kompetencjach, a powalają sobie na niewybredne sugestie.

Ostatnio głośno było o wpisie prof. Magdaleny Środy, która zasugerowała, że Bartłomieja Misiewicza i Antoniego Macierewicza łączy "platońskie uczucie". Kamil Durczok nazwał jej sugestię "ordynarnym seksistowskim tekstem".

d2vrbyn

W podobny sposób odniósłby się również zapewne do wpisu Leszka Balcerowicza na Twitterze. Były minister finansów przyrównał relacje łączące ministra i rzecznika do "historii niektórych rzymskich cesarzy, którzy mieli dziwnych faworytów".

W komentarz pod wpisem nie brakuje osób, które popierają wpis prof. Balcerowicza. Nie wszystkim jednak przypadło do gustu to porównanie.

d2vrbyn

Podziel się opinią

Share
d2vrbyn
d2vrbyn
Więcej tematów