Trwa ładowanie...

Antoni Macierewicz: eksperci Donalda Tuska manipulują zdjęciami ze Smoleńska

- Mamy do czynienia ze złamaniem prawa - powiedział Antoni Macierewicz na konferencji prasowej, komentując zdjęcia pokazane przez Macieja Laska. Dodał, że jedynym organem, który może dysponować materiałem komisji, jest sąd w Poznaniu.

Share
Antoni Macierewicz: eksperci Donalda Tuska manipulują zdjęciami ze SmoleńskaŹródło: WP.PL, fot: Michał Mandziak
d27jcak

<a href="http://wiadomosci.wp.pl/maciej-lasek-apeluje-do-antoniego-macierewicza-pokaz-dowody-i-pokazuje-nowe-zdjecia-ze-smolenska-6031307111580289a">Maciej Lasek apeluje do Antoniego Macierewicza: pokaż dowody!</a>

- Eksperci Donalda Tuska manipulują zdjęciami - mówił Macierewicz. Odniósł się też do zdjęć umieszczonych w raporcie Jerzego Millera. - To są zdjęcia fotoamatora, który był na miejscu katastrofy trzy dni później - powiedział Macierewicz. - To nie są zdjęcia urzędowe - dodał. Zastanawiał się, dlaczego w raporcie Millera nie ma zdjęć, które dzisiaj zostały pokazane na przez Macieja Laska.

Podczas konferencji prasowej Macierewicz przekonywał, że na zdjęciach skrzydła TU-154 przedstawionych przez zespół Laska wyraźnie widać osmolenia. To - zdaniem posła PiS - wskazuje, że powodem katastrofy była eksplozja.

W południe eksperci zespołu parlamentarnego Antoniego Macierewicza przedstawią w sejmie najnowsze ustalenia oraz materiał dowodowy w sprawie przyczyn katastrofy smoleńskiej. Przedstawiciele zespołu Macieja Laska na to spotkanie mimo zaproszenia na pewno nie przyjdą. - Miejsce na naukową dyskusję nie jest u boku polityków, lecz na naukowych konferencjach - zapowiedział Maciej Lasek.

d27jcak
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d27jcak
d27jcak
Więcej tematów