Trwa ładowanie...
d3aiab1

Adam Hofman surowo ocenił Małgorzatę Kidawę-Błońską. "Śmieszność potrafi zabić"

Adam Hofman nie był wyrozumiały dla rywalki Andrzeja Dudy w wyborach prezydenckich. W kontekście Małgorzaty Kidawy-Błońskiej mówił o "śmieszności", która jest "najgorszą bronią w polityce". Do studia były rzecznik PiS przyszedł oryginalnie ubrany.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Były rzecznik PiS Adam Hofman zaskoczył wyglądem
Były rzecznik PiS Adam Hofman zaskoczył wyglądem (Polsat News)
d3aiab1

Adam Hofman, były rzecznik Prawa i Sprawiedliwości, ocenił Małgorzatę Kidawę-Błońską jako kandydatkę na prezydenta. Nie wydał pochlebnej opinii.

- Kobiety są dobrymi kandydatkami, a ona jest przedstawicielką typowej polityczki, która jest miła, sympatyczna, spokojna, poda Grzesiowi kawę, Tomkowi zrobi herbatę, ale nie konsumuje trendu na kobiety. Jest jak Komorowski, wpadka za wpadką, jest "memogenna", a śmieszność potrafi zabić. To najgorsza broń w polityce - podkreślił Hofman w programie "Graffiti" w Polsat News.

Według niego, "ważna jest odpowiedź na pytanie, czy Kidawa-Błońska nie zostanie zmieniona". - Mówi się o takiej możliwości na mieście. Słyszałem to od "poważnych wiewiórek" z tamtej strony - powiedział Hofman. Przypomnijmy, że słowa Ryszarda Terleckiego, który o tym mówił, nie były brane poważnie przez wielu komentatorów.

d3aiab1

Zobacz też: Komórka PiS do walki z fake newsami. Ironiczny komentarz Borysa Budki

Kto zamiast Kidawy-Błońskiej? Hofman wymienił Arłukowicza i Trzaskowskiego. - O nich mówią poważni zawodnicy - podkreślił. Jednocześnie przyznał, że jego zdaniem na zmianę kandydata jest za późno.

Adam Hofman ocenił gest Joanny Lichockiej

Hofman był też pytany o kontrowersyjny gest posłanki PiS w Sejmie. - Joasię Lichocką znam, ale ona nie jest taką ważną postacią, żeby to robiło trzęsienie ziemi - ocenił. Jego zdaniem "PiS nie zapłaci za to, bo to nie jest coś, co ma znaczenie dla wyborców, dla kampanii wyborczej".

d3aiab1

Odnosząc się do krążących w mediach zdjęć i filmików Lichockiej, Hofman stwierdził: - Przy pierwszej kampanii jako 26-letni kandydat wyciąłem kadr Aleksandra Kwaśniewskiego, który środkowym palcem poprawiał okulary. Myślałem, że to było fajne i ważne, a to był najgorszy spot.

Hofman zdecydował się też na nietypową stylizację, "bez krawata". Wcześniej przypominał, jak wyglądał, zanim schudł.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3aiab1

Podziel się opinią

Share
d3aiab1
d3aiab1
Więcej tematów