Trwa ładowanie...

Abp Marek Jędraszewski na Wawelu: 4-letnie dzieci mają oddawać hołd bożkowi seksu

- Dzisiaj usiłuje się przeprowadzać dzieci przez seks i zabijać w nich niewinność dziecięcego wieku - mówił na Wawelu abp Marek Jędraszewski. Metropolita krakowski odprawił mszę za Marię i Lecha Kaczyńskich oraz wszystkie ofiary katastrofy pod Smoleńskiem.
Share
Abp Marek Jędraszewski podczas mszy twierdził, że dzieci mogą być w przedszkolach uczone masturbacji
Abp Marek Jędraszewski podczas mszy twierdził, że dzieci mogą być w przedszkolach uczone masturbacjiŹródło: NurPhoto via Getty Images
d4f38ke

W trakcie mszy abp Marek Jędraszewski stwierdził, że "polska świadomość i tożsamość, budowane na chrześcijańskiej tradycji, są obecnie na nowo, w inny już sposób, ale wyrastający z tych samych marksistowskich korzeni, zagrożone".

- Dzisiaj próbuje się odebrać nam polskość poprzez nową, ateistyczną ideologię, która odrzuca Boga, Ojczyznę, naród i godność osoby ludzkiej opartej na wierze w Boga Ojca, i która wszystko pragnie budować na bożku seksie - powiedział metropolita krakowski.

Jego zdaniem "temu bożkowi mają oddawać hołd już 4-letnie dzieci odpowiednio instruowane w przedszkolach i uczone tam masturbacji i samozadowolenia cielesnego".

d4f38ke

Zobacz także: Grzegorz Schetyna o deklaracji Jarosława Gowina: radziłbym mu ostrożność

Duchowy podczas mszy odniósł się także do starożytnych rytuałów. - Niegdyś w starożytności przeprowadzano dzieci przez ogień. Pod tym eufemistycznym stwierdzeniem kryło się potępiane przez proroków Starego Testamentu składanie dzieci w ofierze bożkowi Molochowi. Dzisiaj usiłuje się przeprowadzać dzieci przez seks i zabijać w nich niewinność dziecięcego wieku - powiedział abp Jędraszewski.

W czwartek po południu na Wawelu odbyły się uroczystości z okazji 71. urodzin Lecha Kaczyńskiego. Oprócz Jarosława Kaczyńskiego i Marty Kaczyńskiej brali w nich udział Beata Szydło, Joachim Brudziński, Elżbieta Witek, Ryszard Terlecki, Bogdan Borusewicz, Zbigniew Ziobro, Piotr Gliński i Mariusz Błaszczak.

Źródło: diecezja.pl, RMF FM

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4f38ke

Podziel się opinią

Share
d4f38ke
d4f38ke
Więcej tematów