Trwa ładowanie...
d2qi8h2

Zuzanna Falzmann już oficjalnie w Orlenie. Znamy jej nowe stanowisko

Po 22 latach pracy w mediach Zuzanna Falzmann zmienia branżę. Oficjalnie przeszła już do Orlenu, gdzie będzie pełniła funkcję Dyrektora Wykonawczego ds. Komunikacji Korporacyjnej.
Share
To już oficjalne. Zuzanna Falzmann na nowym stanowisko w PKN Orlen.
To już oficjalne. Zuzanna Falzmann na nowym stanowisko w PKN Orlen.Źródło: PKN Orlen
d2qi8h2

O objęciu przez byłą korespondentkę TVP w Waszyngtonie nowego stanowiska poinformowała rzecznik prasowa PKN Orlen, Joanna Zakrzewska.

Zuzanna Falzmann. To już oficjalne - PKN Orlen

"Już oficjalnie! Niezwykle doświadczona dziennikarka, producentka i wydawca @zuzannafalzmann obejmuje dziś funkcję Dyrektora Wykonawczego ds. Komunikacji Korporacyjnej w @PKN Orlen. Powodzenia!" - pisze na Twitterze rzeczniczka koncernu.

Nową dyrektor na pokładzie koncernu powitał też prezes PKN Orlen, Daniel Obajtek. "Witamy na pokładzie! Plany biznesowe @PKN Orlen to gwarancja, że tematów do komunikacji na pewno nie zabraknie" - pisze na Twitterze.

Czytaj też: Dramatyczny apel wydawcy: za niedługi czas nie będziemy w stanie wydawać "Naszego Dziennika”

d2qi8h2

ZOBACZ: Wrzawa po artykule o Beacie Szydło. Europoseł PiS Adam Bielan komentuje

Informację na Twitterze potwierdziła też Falzmann. "Nowy rok, nowe wyzwania. Objęłam właśnie funkcję Dyrektora Wykonawczego ds. Komunikacji Korporacyjnej w PKN Orlen. Dziękuję @DanielObajtek za zaufanie. A Państwu przepięknie dziękuję za ogrom ciepłych słów i setki wiadomości, które spływają nieustannie od kilku dni" - czytamy

d2qi8h2

Zuzanna Falzmann żegna się z mediami

O przebranżowieniu Zuzanny Falzmann informowaliśmy w środę 5 lutego. W rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl Zuzanna Falzmann przekazała, że nie zamierza przechodzić do konkurencyjnej stacji telewizyjnej, czy radiowej. Dziennikarka TVP po powrocie ze Stanów Zjednoczonych miała otrzymać kilka propozycji pracy i zdecydować się na jedną z nich.

O swojej decyzji Zuzanna Falzmann poinformowała we wtorek za pośrednictwem mediów społecznościowych. "Tysiące relacji, wywiadów, programów i rozmów z niesamowitymi ludźmi na całym świecie. Po 22 latach pracy w telewizji podjęłam decyzję że czas na nowy rozdział w życiu zawodowym. Przepięknie dziękuję Państwu za wszystkie spotkania przed kamerą i za kamerą. I do zobaczenia" - pisała była dziennikarka TVP.

Patrz też: #Newsroom. Gośćmi programu Kubica, Obajtek i Czarnecki

d2qi8h2

Tuż po tłicie byłej dziennikarki, Wirtualna Polska wysłała do PKN Orlen pytania o nowe stanowisko, a także wynagrodzenie jakie będzie w związku z nim pobierać.

W oficjalnym komunikacie, przesłanym do nas w czwartek 6 lutego, koncern z Płocka potwierdził informacje umieszczone przez jego rzeczniczkę w mediach społecznościowych. "Odpowiadając na przesłanego maila informujemy, że od 6 lutego br. Zuzanna Falzmann objęła funkcję Dyrektor Wykonawczej ds. Komunikacji Korporacyjnej w PKN ORLEN" - czytamy.

Na pytanie o zarobki na nowym stanowisku odpowiedzi nie otrzymaliśmy.

Czytaj również: Urzędnicy odreagowali traumę po pisowskim prezesie. Wypłacili sobie wyższe nagrody niż za PO

d2qi8h2

Zuzanna Falzmann. 22 lata w mediach

Falzmann pracowała w wielu mediach - rozpoczęła od TV4, Nasza TV i TVN. Była także gospodarzem studia Formuły 1 oraz realizowała nagrywany w Londynie program "VIP London Calling".

Od 2008 roku pełniła funkcję korespondentki Telewizji Polsat. Była też szefem biura w Waszyngtonie, gdzie przygotowywała materiały reporterskie dla Polsat News oraz "Wydarzeń" Polsatu. W 2016 roku rozstała się ze stacją Zygmunta Solorza-Żaka, tym samym przechodząc do TVP Jacka Kurskiego. Łącznie w mediach przepracowała 22 lat.

Macie dla nas newsa? Dajcie znać na dziejesie.wp.pl! Czekamy na informacje, zdjęcia oraz nagrania!

d2qi8h2

Podziel się opinią

Share
d2qi8h2
d2qi8h2
Więcej tematów