Trwa ładowanie...
dajkg3l

Zuzanna Falzmann już oficjalnie w Orlenie. Znamy jej nowe stanowisko

Po 22 latach pracy w mediach Zuzanna Falzmann zmienia branżę. Oficjalnie przeszła już do Orlenu, gdzie będzie pełniła funkcję Dyrektora Wykonawczego ds. Komunikacji Korporacyjnej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
To już oficjalne. Zuzanna Falzmann na nowym stanowisko w PKN Orlen.
To już oficjalne. Zuzanna Falzmann na nowym stanowisko w PKN Orlen. (PKN Orlen)
dajkg3l

O objęciu przez byłą korespondentkę TVP w Waszyngtonie nowego stanowiska poinformowała rzecznik prasowa PKN Orlen, Joanna Zakrzewska.

Zuzanna Falzmann. To już oficjalne - PKN Orlen

"Już oficjalnie! Niezwykle doświadczona dziennikarka, producentka i wydawca @zuzannafalzmann obejmuje dziś funkcję Dyrektora Wykonawczego ds. Komunikacji Korporacyjnej w @PKN Orlen. Powodzenia!" - pisze na Twitterze rzeczniczka koncernu.

Nową dyrektor na pokładzie koncernu powitał też prezes PKN Orlen, Daniel Obajtek. "Witamy na pokładzie! Plany biznesowe @PKN Orlen to gwarancja, że tematów do komunikacji na pewno nie zabraknie" - pisze na Twitterze.

Czytaj też: Dramatyczny apel wydawcy: za niedługi czas nie będziemy w stanie wydawać "Naszego Dziennika”

dajkg3l

ZOBACZ: Wrzawa po artykule o Beacie Szydło. Europoseł PiS Adam Bielan komentuje

Informację na Twitterze potwierdziła też Falzmann. "Nowy rok, nowe wyzwania. Objęłam właśnie funkcję Dyrektora Wykonawczego ds. Komunikacji Korporacyjnej w PKN Orlen. Dziękuję @DanielObajtek za zaufanie. A Państwu przepięknie dziękuję za ogrom ciepłych słów i setki wiadomości, które spływają nieustannie od kilku dni" - czytamy

dajkg3l

Zuzanna Falzmann żegna się z mediami

O przebranżowieniu Zuzanny Falzmann informowaliśmy w środę 5 lutego. W rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl Zuzanna Falzmann przekazała, że nie zamierza przechodzić do konkurencyjnej stacji telewizyjnej, czy radiowej. Dziennikarka TVP po powrocie ze Stanów Zjednoczonych miała otrzymać kilka propozycji pracy i zdecydować się na jedną z nich.

O swojej decyzji Zuzanna Falzmann poinformowała we wtorek za pośrednictwem mediów społecznościowych. "Tysiące relacji, wywiadów, programów i rozmów z niesamowitymi ludźmi na całym świecie. Po 22 latach pracy w telewizji podjęłam decyzję że czas na nowy rozdział w życiu zawodowym. Przepięknie dziękuję Państwu za wszystkie spotkania przed kamerą i za kamerą. I do zobaczenia" - pisała była dziennikarka TVP.

Patrz też: #Newsroom. Gośćmi programu Kubica, Obajtek i Czarnecki

dajkg3l

Tuż po tłicie byłej dziennikarki, Wirtualna Polska wysłała do PKN Orlen pytania o nowe stanowisko, a także wynagrodzenie jakie będzie w związku z nim pobierać.

W oficjalnym komunikacie, przesłanym do nas w czwartek 6 lutego, koncern z Płocka potwierdził informacje umieszczone przez jego rzeczniczkę w mediach społecznościowych. "Odpowiadając na przesłanego maila informujemy, że od 6 lutego br. Zuzanna Falzmann objęła funkcję Dyrektor Wykonawczej ds. Komunikacji Korporacyjnej w PKN ORLEN" - czytamy.

Na pytanie o zarobki na nowym stanowisku odpowiedzi nie otrzymaliśmy.

Czytaj również: Urzędnicy odreagowali traumę po pisowskim prezesie. Wypłacili sobie wyższe nagrody niż za PO

dajkg3l

Zuzanna Falzmann. 22 lata w mediach

Falzmann pracowała w wielu mediach - rozpoczęła od TV4, Nasza TV i TVN. Była także gospodarzem studia Formuły 1 oraz realizowała nagrywany w Londynie program "VIP London Calling".

Od 2008 roku pełniła funkcję korespondentki Telewizji Polsat. Była też szefem biura w Waszyngtonie, gdzie przygotowywała materiały reporterskie dla Polsat News oraz "Wydarzeń" Polsatu. W 2016 roku rozstała się ze stacją Zygmunta Solorza-Żaka, tym samym przechodząc do TVP Jacka Kurskiego. Łącznie w mediach przepracowała 22 lat.

Macie dla nas newsa? Dajcie znać na dziejesie.wp.pl! Czekamy na informacje, zdjęcia oraz nagrania!

dajkg3l

Podziel się opinią

Share
dajkg3l
dajkg3l
Więcej tematów