Trwa ładowanie...
d3uqmmw

Zuzanna Falzmann odchodzi z Telewizji Polskiej. Dziennikarka ma już nowe zajęcie

Była korespondentka TVP w Waszyngtonie - Zuzanna Falzmann - odchodzi ze świata mediów. - Tysiące relacji, wywiadów, programów i rozmów z niesamowitymi ludźmi na całym świecie. Po 22 latach pracy w telewizji podjęłam decyzję, że czas na nowy rozdział w życiu zawodowym - przekazała na Twitterze.
Share
Była dziennikarka TVP Zuzanna Falzmann (zdj. arch.)
Była dziennikarka TVP Zuzanna Falzmann (zdj. arch.)Źródło: East News, Fot: Artur Zawadzki/REPORTER
d3uqmmw

W rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl Zuzanna Falzmann przekazała, że nie zamierza przechodzić do konkurencyjnej stacji telewizyjnej, czy radiowej. Dziennikarka TVP po powrocie ze Stanów Zjednoczonych miała otrzymać kilka propozycji pracy i zdecydować się na jedną z nich.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że Falzmann dostała pracę w państwowym gigancie paliwowym - PKN Orlen. Zarówno dziennikarka, jak i firma naftowa z Płocka nie komentują sprawy. - Nowy pracodawca za dwa, trzy dni sam wyda komunikat w tej sprawie - dodała Falzmann w rozmowie z portalem branżowym.

Zuzanna Falzmann pracowała w wielu mediach - rozpoczęła od TV4, Naszą TV i TVN. Była także gospodarzem studia Formuły 1 oraz realizowała nagrywany w Londynie program "VIP London Calling".

d3uqmmw

W 2008 roku została korespondentką Telewizji Polsat i szefem biura w Waszyngtonie, gdzie przygotowywała materiały reporterskie dla Polsat News oraz "Wydarzeń" Polsatu. W 2016 roku rozstała się ze stacją Zygmunta Solorza-Żaka, tym samym przechodząc do TVP Jacka Kurskiego.

Do historii przeszła jej relacja z Oscarów 2019 r., która w "Wiadomościach" została przedstawiona pod kątem "zachwycającej Hollywood" stylizacji dziennikarki. Materiał "Nasza gwiazda na czerwonym dywanie" wprawił w zdumienie środowisko dziennikarskie. Po powrocie ze Stanów została prezenterką głównego wydania "Panoramy".

Przypomnijmy, że to już nie pierwszy taki transfer z publicznej telewizji Jacka Kurskiego do Orlenu. Ewa Bugała - reporterka "Wiadomości" - przed dwoma laty przeszła do giganta paliwowego z Płocka. Najpierw miała zostać jedną z dyrektorek, później informowano że podejmie pracę w biurze prasowym PKN. Finalnie wróciła na Woronicza, gdzie prowadzi program "W pełnym świetle".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3uqmmw

Źródło: wirtualnemedia.pl

Zobacz też: Beata Mazurek skrytykowała PO. Małgorzata Kidawa-Błońska jej odpowiedziała

d3uqmmw

Podziel się opinią

Share
d3uqmmw
d3uqmmw
Więcej tematów