Trwa ładowanie...
d32lzv6

Znane nazwisko nie pomogło. Żona dziennikarza TVP Info Lucyna Klein-Klarenbach nie została radną

Nie udało się. Startująca z list PiS Lucyna Klein-Klarenbach, małżonka jednego z najpopularniejszych dziennikarzy TVP Info Adriana Klarenbacha, nie dostała się do Rady Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy. - Nadal będę działać - zapewnia w rozmowie z WP.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Lucyna Klein-Klarenbach walczyła o miejsce w Radzie Dzielnicy Wawer
Lucyna Klein-Klarenbach walczyła o miejsce w Radzie Dzielnicy Wawer (Archiwum prywatne, Fot: Lucyna Klein-Klarenbach)
d32lzv6

- Klarenbach to znana twarz, a przede wszystkim nazwisko, które na pewno pomoże w sukcesie. Jesteśmy zadowoleni, że mamy na listach takie osoby, jak pani Lucyna - mówił warszawski działacz PiS, który poinformował nas o starcie partnerki popularnego dziennikarza. Okazuje się jednak, że nie miał racji.

Lucynie Klein-Klarenbach nie udało się zostać radną Dzielnicy Wawer. Uzyskała jedynie 313 głosów, co daje 3,57 proc. w skali okręgu wyborczego.

Nie przekonała mieszkańców warszawskiej dzielnicy, mimo że w rozmowie z Wirtualną Polską przekonywała: - Chcę jak najlepiej dla mojej dzielnicy. Polityka stoi na dalszym planie.

d32lzv6

*Zobacz też: Nowy skład warszawskiego ratusza. "Prezydentowi się nie odmawia" *

Zapewniała nas, że nie pytała męża o zgodę na start i nie robi kariery na jego nazwisku. Po opublikowaniu wyników PKW, poprosiliśmy Lucynę Klein-Klarenbach o komentarz.

- Nadal będę pracować na rzecz lokalnej społeczności - podkreśla. Zapewnia, że jej cele to też cele mieszkańców dzielnicy. - Dwóch naszych radnych się dostało, będziemy forsować nasze sprawy - dodaje.

d32lzv6

Jak zaznacza, jest wdzięczna na zaufanie. To dla niej dodatkowe doświadczenie. - Przyszłam znikąd. Nie jestem rozczarowana, ale chciałam wejść - podkreśla.

Przypomnijmy, że jej mąż to Adrian Klarenbach, dziennikarz, który prowadzi sztandarowe programy TVP Info - "Minęła 8" i "Minęła 20". Ma też własny program w Polskim Radiu 24.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d32lzv6

Podziel się opinią

Share

d32lzv6

d32lzv6
Więcej tematów