Trwa ładowanie...
dy0h1a0

Lucyna Klein-Klarenbach. Żona dziennikarza TVP Adriana Klarenbacha startuje w wyborach z list PiS

Lucyna Klein-Klarenbach, małżonka jednego z najpopularniejszych dziennikarzy TVP Info Adriana Klarenbacha, wystartuje z list PiS w wyborach samorządowych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Cezary Jurkiewicz, Lucyna Klein-Klarenbach i Piotr Guział
Cezary Jurkiewicz, Lucyna Klein-Klarenbach i Piotr Guział (FB, Fot: Lucyna Klein-Klarenbach)
dy0h1a0

"Program Patryka Jakiego dla Warszawy #WarszawaMożeWięcej jest tym, co chciałabym dla Niej i dla Nas, a szczególnie dla mojego Wawra. Kandyduję do Rady Dzielnicy z listy Prawa i Sprawiedliwości #WawerTeżMożeWięcej" - poinformowała na swoim prywatnym profilu na Facebooku Lucyna Klein-Klarenbach, małżonka Adriana Klarenbacha.

Zobacz więcej: Patryk Jaki w "Wyborczym Grillu" Wirtualnej Polski

Mówi warszawski działacz PiS, który poinformował nas o starcie partnerki popularnego dziennikarza: - Klarenbach to znana twarz, a przede wszystkim nazwisko, które na pewno pomoże w sukcesie. Jesteśmy zadowoleni, że mamy na listach takie osoby, jak pani Lucyna.

dy0h1a0

Adrian Klarenbach po wygraniu przez PiS wyborów parlamentarnych i dużych personalnych zmianach w TVP wrócił na Plac Powstańców po wieloletniej przerwie. Prowadzi sztandarowe programy TVP Info - "Minęła 8" i "Minęła 20". Ma także swój program w Polskim Radiu 24.

Jego małżonka angażuje się w partyjne życie PiS. W mediach społecznościowych zamieszcza zdjęcia z konwencji partii rządzącej, pozuje do zdjęć z wiceprezesem Polskiej Fundacji Narodowej Cezarym Jurkiewiczem (szefem klubu radnych PiS w Warszawie) czy Piotrem Guziałem.

Lucyna Klein-Klarenbach ukończyła Wyższą Szkołę Menadżerską w Warszawie. Jest ekspertką ds. komunikacji w XCity Investment.

FB FB
Podziel się

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: "Może zdziwię pana i państwa”. Liroy zaskoczył słowami o bracie Patryka Jakiego

dy0h1a0

Podziel się opinią

Share

dy0h1a0

dy0h1a0
Więcej tematów