Trwa ładowanie...
dpund80

Zginęli rodzice i ich dziecko. Policja apeluje o pomoc

Warszawska policja szuka świadków tragicznego wypadku, do którego na początku sierpnia doszło w okolicy Nieporętu na Mazowszu. W zderzeniu trzech samochodów zginęli rodzice i ich dwuletnie dziecko.
Share
W tym wypadku zginęli rodzice i ich 2-letnie dziecko. Policja prosi świadków o pomoc
W tym wypadku zginęli rodzice i ich 2-letnie dziecko. Policja prosi świadków o pomocŹródło: Policja
dpund80

Z wstępnych ustaleń policjantów wynika, że samochód, w którym jechała trzyosobowa rodzina, podczas wyprzedzania zderzył się z nadjeżdżającą z przeciwka ciężarówką. Po uderzeniu wpadł do rowu. Auto prowadził 29-letni mężczyzna. Zginął na miejscu, a wraz z nim 32-letnia pasażerka i dziecko. Mężczyzna, prowadzący lawetę, został ranny.

Teraz policjanci szukają świadków, którzy mogliby rzucić światło na okoliczności tego wypadku. Śledztwo prowadzi Prokuratura Rejonowa w Legionowie oraz śledczy z komisariatu policji w Nieporęcie.

Policja prosi osoby, które widziały zdarzenie o kontakt osobisty w siedzibie komisariatu policji w Nieporęcie przy ul. Wojska Polskiego 3 lub telefoniczny całodobowo z dyżurnym jednostki pod numerem 22 774 87 57 albo 997. Informacje można również przekazywać mailowo pod adres: legionowo@policja.waw.pl.

dpund80

Zobacz także: Eksperci o kolejnym wypadku kolumny BOR

dpund80

Podziel się opinią

Share
dpund80
dpund80
Więcej tematów