Trwa ładowanie...

Zginęli rodzice i ich dziecko. Policja apeluje o pomoc

Warszawska policja szuka świadków tragicznego wypadku, do którego na początku sierpnia doszło w okolicy Nieporętu na Mazowszu. W zderzeniu trzech samochodów zginęli rodzice i ich dwuletnie dziecko.

Share
Zginęli rodzice i ich dziecko. Policja apeluje o pomoc
Źródło: Policja
d8imtb3

Z wstępnych ustaleń policjantów wynika, że samochód, w którym jechała trzyosobowa rodzina, podczas wyprzedzania zderzył się z nadjeżdżającą z przeciwka ciężarówką. Po uderzeniu wpadł do rowu. Auto prowadził 29-letni mężczyzna. Zginął na miejscu, a wraz z nim 32-letnia pasażerka i dziecko. Mężczyzna, prowadzący lawetę, został ranny.

Teraz policjanci szukają świadków, którzy mogliby rzucić światło na okoliczności tego wypadku. Śledztwo prowadzi Prokuratura Rejonowa w Legionowie oraz śledczy z komisariatu policji w Nieporęcie.

d8imtb3

Policja prosi osoby, które widziały zdarzenie o kontakt osobisty w siedzibie komisariatu policji w Nieporęcie przy ul. Wojska Polskiego 3 lub telefoniczny całodobowo z dyżurnym jednostki pod numerem 22 774 87 57 albo 997. Informacje można również przekazywać mailowo pod adres: legionowo@policja.waw.pl.

Zobacz także: Eksperci o kolejnym wypadku kolumny BOR

d8imtb3

Podziel się opinią

Share
d8imtb3
d8imtb3
Więcej tematów