Trwa ładowanie...
ycipk-1ro318

Zbrodnia w Ciecierzynie. Zatrzymano rodziców Dawida W.

Policja zatrzymała rodziców Dawida W. podejrzanego o pomocnictwo w zabójstwie swoich czworga dzieci - poinformował rzecznik opolskiej prokuratury. Ojciec zamordowanych noworodków wcześniej tłumaczył śledczym, że to jego żona decydowała o losie dzieci.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zwłoki jednego dziecka były zakopane z tyłu posesji. Pozostałe trzy ciała matka ukryła w piecu
Zwłoki jednego dziecka były zakopane z tyłu posesji. Pozostałe trzy ciała matka ukryła w piecu (WP.PL, Fot: krzysztof janoś)
ycipk-1ro318

60-letni Arnold W. i 56-letnia Halinę W. to rodzice Dawida W., aresztowanego konkubenta Aleksandry J. Dziennikarze "Nowej Trybuny Opolskiej" informują, że para spędzi noc w policyjnej izbie zatrzymań.

Nieoficjalnie wiadomo, że w środę kluczborska prokuratura przedstawi im zarzuty, powiązane z zabójstwem czworga noworodków, do których doszło w latach 2013-2018 w Ciecierzynie. Rodzice Dawida W. mieszkają kilka domów dalej od miejsca, gdzie znaleziono zwłoki dzieci.

ycipk-1ro318

Śledczy sprawdzili poprzedni dom Aleksandry J.

Opolski dziennik informuje także, że śledczy przeszukali także poprzednie miejsce zamieszkania Aleksandry J. Kobieta do Ciecierzyna przeniosła się z Bogacicy, gdzie chodziła do gimnazjum. Funkcjonariusze upewniali się, czy i tam nie ma zakopanych noworodków.

Kobieta została aresztowana w piątek, jej partner w niedzielę, kiedy tylko wrócił do Polski z trasy. Mężczyzna jest kierowcą ciężarówki.

ycipk-1ro318

Zwłoki czterech noworodków

Makabrycznego odkrycia dokonali policjanci po tym, jak pracownicy pomocy społecznej z Byczyny poinformowali ich o dziwnym zachowaniu 27-letniej Aleksandry J. Kobieta wyglądała wcześniej na ciężarną, jednak w jej domu nie było nowonarodzonego dziecka.

Zobacz także: Pocałunek zabił jej dziecko

ycipk-1ro318

Po przeszukaniu posesji w środę okazało się, matka ukryła tam nie tylko zwłoki urodzonej w pod koniec listopada dziewczynki, ale i ciała trzech innych noworodków. Z sąsiadami Aleksandry J. rozmawiał dziennikarz Wirtualnej Polski Krzysztof Janoś. Jego reportaż z Ciecierzyna-Piekła można przeczytać tutaj.

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1ro318

ycipk-1ro318
ycipk-1ro318