Trwa ładowanie...
program

Zapraszamy na program o godz. 9.00 #dziejesienazywo

O godz. 9.00 program #dziejesienazywo poprowadzą: Kamila Biedrzycka-Osica, Małgorzata Serafin i Małgorzata Ohme.

Share
Zapraszamy na program o godz. 9.00 #dziejesienazywo
Źródło: PAP, Fot: Jacek Bednarczyk
d4m71fe

Pierwsze ekshumacje ofiar katastrofy pod Smoleńskiem, tarcia na linii Duda-Macierewicz o nominacje generalskie i bilans roku rządu Beaty Szydło - m.in. o tym w rozmowie politycznej Marcin Kierwiński PO i Krzysztof Łapiński PiS.

Będzie ciężej o kredyty mieszkaniowe. Od stycznia wymagany wkład własny wzrasta z 15 do 20% wartości nieruchomości. Jak wpłynie to na zakup własnego M? Agata Kołodziej z money.pl i Bartosz Turek, ekspert rynku nieruchomości

d4m71fe

Przekonujące zwycięstwo nad Rumunią i duże oczekiwania przed dzisiejszym starciem ze Słowenią. Czy reprezentacja Polski zakończy rok jako lider grupy eliminacyjnej MŚ? Zapytamy Mateusza Skwierawskiego z WP Sportowe Fakty i byłego reprezentanta Polski Radosława Majdana.

Apel prezydenta Dudy o wspólne obchody 100. rocznicy odzyskania niepodległości w 2018 roku. Zagrywka polityczna czy szansa na realny kompromis wokół Święta Niepodległości? Jacek Żakowski i Bogusław Chrabota, redaktor naczelny "Rzeczpospolitej"

Stare i używane samochody będą droższe. Od stycznia zmieniają się stawki akcyzy na pojazdy. Czeka nas rewolucja na rynku samochodów używanych? Juliusz Szalek, WP Moto i Wojciech Drzewiecki SAMAR.

Przebiegli cztery pustynie w ciągu roku pokonując dziennie ponad stukilometrowe odcinki w piachu, śniegu i lodzie. U nas ultramaratończycy Marek Wikiera i Daniel Lewczuk opowiedzą o emocjach i przeżyciach podczas biegów naprawdę ekstremalnych.

d4m71fe

Konkurs Miss Polonia wrócił po ponad trzyletniej przerwie w całkiem nowej odsłonie. W #dziejesięnażywo najpiękniejsza Polka 2016 roku Izabella Krzan - tegoroczna finalistka opowie o swoich planach na przyszłość.

Będzie 14 procent większy niż zwykle i będzie świecił nawet 30 procent mocniej. Już w poniedziałek niezwykłe zjawisko superksiężyca - ziemski satelita będzie najbliżej Ziemi od prawie 70. lat. W programie opowiemy dlaczego tak się dzieje i gdzie i jak najlepiej oglądać to niezwykłe zjawisko. O tym Karol Wójcicki i Aleksandra Stanisławska z portalu crazynauka.pl

d4m71fe

Podziel się opinią

Share
d4m71fe
d4m71fe
Więcej tematów