Trwa ładowanie...
d12k4zp

Zakopane. Trwają poszukiwania turysty. W akcji helikopter TOPR

Poszukiwania zaginionego turysty w Tatrach. Pojawiła się informacja, że 42-letni Paweł mógł być widziany w rejonie Doliny Chochołowskiej. Ratownicy wznowili akcję.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zakopane. Trwają poszukiwania 42-letniego Pawła
Zakopane. Trwają poszukiwania 42-letniego Pawła (TOPR Facebook)
d12k4zp

Zakopane. Od niedzieli trwają poszukiwania 42-letniego turysty. Miał on tego dnia wyjść z pensjonatu przy ul. Brzozowskiego. Do tej pory nie wiadomo, co się z nim dzieje. Mężczyzna nie dał znaku życia.

Jak informuje "Gazeta Krakowska", mężczyzny najpierw szukała rodzina, potem zgłosiła zaginięcie policji. Do akcji włączyło się także Tatrzańskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe. Do tej pory poszukiwania nie przyniosły rezultatu.

TOPR opublikował na swoim profilu na Facebooku informacje o poszukiwaniach i zdjęcie 42-latka. Równocześnie TOPR prosi każdego, kto może pomóc, o kontakt pod numer 18 206 34 44. "TOPR prowadzi poszukiwania turysty, który nie wrócił do pensjonatu. Istnieje prawdopodobieństwo, że pan Paweł wyszedł w góry. Prosimy o informacje, jeśli ktoś spotkał pana Pawła w górach" - brzmi apel.

d12k4zp

Jak czytamy na stronie gazety, ratownicy dostali informacje od innych turystów, że poszukiwany mógł być widziany w rejonie Tatr Zachodnich. Zgłoszenia o takiej treści były do tej pory już dwa. Dlatego we wtorek rano w powietrze wzbił się śmigłowiec ratunkowy, by z jego pokładu ratownicy mogli przeczesać ten rejon Tatr. Póki co bez efektu.

O pomoc w poszukiwaniach poproszono także słowackich ratowników.

Jak informuje policja, Paweł ma około 180 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała ok. 73 kg, ma włosy krótkie lekko siwe, bez znaków szczególnych. Ubrany był w puchową ciemną kurtkę górską, górskie buty zimowe czerwono-pomarańczowe. "Wiemy, że Paweł kocha góry i ma doświadczenie we wspinaczce górskiej" - czytamy.

d12k4zp

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Robert Biedroń adoptuje Pierwszą Damę. Szef sztabu kandydata tłumaczy niecodzienny pomysł

d12k4zp

Podziel się opinią

Share

d12k4zp

d12k4zp
d12k4zp
Więcej tematów