Trwa ładowanie...
d3zwakf

Zajechał drogę i zaatakował kierowcę

"Tak się zachowuje BURAK z auta za 500 tys." - napisała na swoim kanale użytkowniczka Facebooka, której chłopak został zaatakowany przez kierowcę ekskluzywnego samochodu. Filmik ze zdarzenia opublikowała w internecie.
Share
Zajechał drogę i zaatakował kierowcę
Źródło: Facebook.com
d3zwakf

Z relacji Magdaleny Puchlerskiej wynika, że kierowca infiniti zdenerwował się po tym, jak jej chłopak nieprawidłowo wykonał manewr wyprzedzania. "Jechaliśmy 2 pasmówką z lewej, mieliśmy kierunek w lewo i czekaliśmy aż on przejedzie (...) mój facet wjechał przed niego - wyglądało jakby nas puszczał, po czym on zaczął trąbić więc awaryjki poszły w ruch (Piotrek przeprosił)" - czytamy we wpisie.

Przeprosiny jednak nie zostały przyjęte. Kierowca wyprzedził parę i - jak wynika z relacji internautki - zaczął gwatownie hamować oraz złośliwie zwalnialniać. "Stwierdziliśmy, że się zatrzymujemy i nie jedziemy za debilem" - opisuje dalej sytuację kobieta. Okazało się jednak, że kierowca infiniti nie zamierza odpuścić. Zatrzymał się przed samochodem pary, wysiadł ze swojego auta i zaatakował chłopaka Magdaleny Puchlerskiej. Zajście zostało zarejestrowane kamerą, a filmik opublikowany na jej profilu.

Kobieta poinformował we wpisie, że sprawa został zgłoszona na policję.

d3zwakf

Podziel się opinią

Share
d3zwakf
d3zwakf
Więcej tematów