Trwa ładowanie...

Zagubiony Duda i lista 100 najbogatszych Polaków. Okładki tygodników

W "Sieci" publikuje wywiad z francuskim dziennikarzem, który nawołuje, aby "Europa dała spokój Polsce". "Do Rzeczy" pisze o zagubionym prezydencie, a "Wprost" ogłasza listę 100 najbogatszych Polaków. Z kolei "Newsweek" przepytał naszych rodaków, dlaczego popierają PiS.

Share
Zagubiony Duda i lista 100 najbogatszych Polaków. Okładki tygodników
Źródło: Twitter
d3okbqg

"Do Rzeczy" na swojej okładce pyta, czy Andrzej Duda potrafi wyjść z kryzysu. Rafał Ziemkiewicz uważa, że głowa państwa powinna przemyśleć swoją prezydenturę. Tygodnik przedstawia też kulisy własnego śledztwa ws. śmierci głogowskiego radnego Pawła Chruszcza.

W "Newsweeku" przeczytamy relację reporterów, którzy ruszyli w Polskę i zapytali zwolenników PiS, dlaczego popierają partię Jarosława Kaczyńskiego, co myślą o opozycji i "dobrej zmianie". Raport ukaże się prawie trzy lata po wyborach. Innymi tematami są afera GetBack, czyli wojna Zbigniewa Ziobry z Mateuszem Morawieckim i Cristiano Ronaldo, jako nazwisko, firma i marka.

Z kolei "Wprost" publikuje listę 100 najbogatszych Polaków oraz zdradza jak mieszkają polscy bogacze i najbogatsi artyści świata. Oprócz tego dowiemy się, co PiS zrobi z referendum konstytucyjnym autorstwa prezydenta Andrzeja Dudy, a także przeczytamy wywiad z Dustinem Hoffmanem.

Na sam koniec wywiad z francuskim dziennikarzem Bernardem Marguerittem w "Sieci". Publicysta apeluje, aby "Europa dała spokój Polsce i brała z niej przykład, bo inaczej zginie". Mieszkający w Polsce dziennikarz w rozmowie z Michałem Karnowskim mówi o konieczności dbania o polskie dziedzictwo, poczuciu narodowej tożsamości i nauczaniu Jana Pawła II. Swój felieton napisał też Jan Rokita, który przybliża reformę szkolnictwa wyższego w wykonaniu Jarosława Gowina.

Zobacz także: Poseł do dziennikarza. "Strzela pan do mnie w tym momencie"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3okbqg

Podziel się opinią

Share
d3okbqg
d3okbqg
Więcej tematów