Trwa ładowanie...
d3v1sub

Zaginął 18-letni Patryk Boruta ze Śmiełowa

• Jarocińska policja opublikowała komunikat o zaginięciu Patryka Boruty zamieszkałego w Śmiełowie • 18-latek w niedzielę wyszedł z domu do sklepu i do tej pory nie ma z nim kontaktu • Rodzina i policja proszą wszystkich o informacje pomocne w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego
Share
Zaginął 18-letni Patryk Boruta ze Śmiełowa
Źródło: KPP w Jarocinie
d3v1sub

18-letni Patryk Boruta po raz ostatni był widziany przez rodzinę w niedzielę, 8 maja, około godz. 14. Wyszedł wtedy z domu, mówiąc, że idzie do sklepu, ale do chwili obecnej nie wrócił i nie skontaktował się ze swoimi bliskimi.

W związku z tym Komenda Powiatowa w Jarocinie opublikowała zdjęcie zaginionego wraz z rysopisem. Patryk Boruta ma 184 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała i krótkie włosy koloru ciemny brąz.

W chwili zaginięcia chłopak był ubrany w spodnie dżinsowe koloru granatowego (na dole nogawki ściągacz), białą koszulkę z krótkim rękawem z nadrukiem, czarną bluzę z kapturem i buty Reebok koloru czerwonego. Miał ze sobą niebieski plecak i może poruszać się białym rowerem.

- Wszyscy, którzy mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego, proszeni są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Jarocinie pod numerem telefonu (62) 749-82-00 lub 997 - apeluje Agnieszka Zaworska, oficer prasowy jarocińskiej policji.

Czytaj więcej informacji z Twojego regionu.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d3v1sub

Podziel się opinią

Share
d3v1sub
d3v1sub
Więcej tematów