Trwa ładowanie...

Z Google Maps zniknął dom znanego polityka

W Google Strees View został zamazany dom znanego polskiego polityka. W ostatnich miesiącach był on pilnie strzeżony przez policję. Pod oknami domu często odbywały się protesty Strajku Kobiet.

Share
Z Google Maps zniknął dom znanego polskiego polityka
Z Google Maps zniknął dom znanego polskiego politykaŹródło: Photothek via Getty Images, Fot: Thomas Trutschel
d4dz8lr

Na warszawskim Żoliborzu znajduje się dom prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. Polityk w ostatnim czasie nie mógł w nim liczyć na spokój. Przez ostatnich kilka miesięcy był on pilnie strzeżony przez policję. Pod oknami prezesa PiS często odbywały się protesty Strajku Kobiet. Teraz okazuje się, że dom Jarosława Kaczyńskiego został zamazany w Google Street View.

Adres zamieszkania Jarosława Kaczyńskiego stał się powszechnie znany. Willa polityka była jednym z najbardziej strzeżonych miejsc w Polsce. Otoczona była przez kordony policji.

Były szef MSZ: "Ludzie Ziobry mają Kaczyńskiego za zdrajcę"

Dom prezesa PiS zniknął z Google Street View?

Teraz okazuje się, że dom Jarosława Kaczyńskiego nie jest już widoczny w Google Street View. Budynek, w którym mieszka wicepremier ds. bezpieczeństwa, został zamazany. Google umożliwia wszystkim użytkownikom zgłoszenie prośby o rozmycie zdjęcia przedstawiającego ich dom.

d4dz8lr

Portal dobreprogramy.pl instruuje, że w tym celu należy wyszukać dany adres w Google Maps. Następnie trzeba przejść do trybu Google Street View i wybrać na pasku "Zgłoś problem". Kolejno w sekcji "Wyślij prośbę o zamazanie obrazu" trzeba zaznaczyć "Mój dom" oraz podajć powód.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d4dz8lr

Podziel się opinią

Share
d4dz8lr
d4dz8lr
Więcej tematów