Trwa ładowanie...
d2n3ehq

"Wyrzyguje się na Polskę". TV Republika mocno o Róży Thun

- Ta pani na każdym kroku opluwa Polskę - czytamy na portalu telewizjarepublika.pl. Autor tekstu w bezkompromisowy sposób recenzuje wypowiedzi Róży Thun, które padły w programie "Skandaliści".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Europosłanka Róża Thun jest w konflikcie z Ryszardem Czarneckim
Europosłanka Róża Thun jest w konflikcie z Ryszardem Czarneckim (East News)
d2n3ehq

Gościem sobotniego programu "Skandaliści" w Polsat News była europosłanka PO Róża Thun. Opowiadała o konflikcie z Ryszardem Czarneckim, omawiała kryzys dyplomatyczny między Polską, a Izraelem, a także stwierdziła, że "w Polsce rodzi się faszyzm". Wywiad z Thun poruszył jednego z redaktorów TV Republika Sebastiana Morynia, który opublikował mocny tekst na jej temat. Moryń jest wicenaczelnym portalu.

Autor twierdzi, że Thun kolejny raz "wyrzyguje się na Polskę" i sugeruje, że "powinna zostać wydalona z Polski". Uważa, że tezy stawiane przez Thun m.in. o zagrożeniu faszyzmem są błędne. Europosłanka w programie skomentowała też porównanie jej do szmalcowników przez Czarneckiego. - Wypromował to na całą Europę. Mało kto znał to słowo poza Europą - mówiła. Redaktor TV Republika uznał, że w ten sposób Thun twierdzi, że nikt nie znał tego słowa. Mimo że nic takiego z jej ust nie padło.

d2n3ehq

W tekście Morynia pada też stwierdzenie, że Thun nienawidzi wolnej i suwerennej Polski. "No, ale cóż można się spodziewać po kimś kto..." - kończy swój wywiad Moryń, urywając zdanie w połowie.

ZOBACZ WIDEO: Ambasador Izraela przyznaje: to najwiekszy dołek w naszych relacjach

d2n3ehq

Podziel się opinią

Share

d2n3ehq

d2n3ehq
Więcej tematów