ycipk-1ke61u

Wypadek w wesołym miasteczku. Ranne trzy osoby

• Trzy młode kobiety zostały ranne w wypadku, do którego doszło w wesołym miasteczku w Szreńsku k. Mławy
• Karuzela, z której korzystało kilka osób, złamała się u podstawy i runęła na ziemię
• Urządzenie obsługiwało dwóch nietrzeźwych operatorów
• Postępowanie w sprawie prowadzi mławska policja oraz prokuratura
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wypadek w wesołym miasteczku. Ranne trzy osoby
(WP, Fot: Łukasz Antczak)
ycipk-1ke61u

Jak poinformowała rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Mławie asp. Anna Pawłowska, do zdarzenia doszło w niedzielę wieczorem na terenie boiska w Szreńsku, gdzie rozstawiło się wesołe miasteczko, należące do firmy z Łodzi.

- Podczas pracy tzw. karuzeli kielichowej, urządzenie złamało się u podstawy i runęło na ziemię - poinformowała Pawłowska. - Dwóch pracowników, obsługujących karuzelę, było nietrzeźwych. Jeden z nich miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu, drugi ponad jeden promil - dodała rzeczniczka.

W wyniku wypadku ranne zostały trzy mieszkanki pow. mławskiego. 28-latka, m.in. z obrażeniami żeber, została przewieziona do szpitala w Mławie. Dwie inne nastolatki trafiły na obserwację do szpitali w Ciechanowie i Żurominie.

ycipk-1ke61u

Mławska policja zatrzymała obu nietrzeźwych pracowników, obsługujących karuzelę oraz właściciela wesołego miasteczka. Za narażenie człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Postępowanie w sprawie prowadzi mławska policja oraz prokuratura. Trwa wyjaśnianie przebiegu zdarzenia. Przesłuchiwani są świadkowie.

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1ke61u

ycipk-1ke61u
ycipk-1ke61u