Trwa ładowanie...

Wypadek w wesołym miasteczku. Ranne trzy osoby

• Trzy młode kobiety zostały ranne w wypadku, do którego doszło w wesołym miasteczku w Szreńsku k. Mławy
• Karuzela, z której korzystało kilka osób, złamała się u podstawy i runęła na ziemię
• Urządzenie obsługiwało dwóch nietrzeźwych operatorów
• Postępowanie w sprawie prowadzi mławska policja oraz prokuratura

Share
Wypadek w wesołym miasteczku. Ranne trzy osoby
Źródło: WP, Fot: Łukasz Antczak
d1sllpv

Jak poinformowała rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Mławie asp. Anna Pawłowska, do zdarzenia doszło w niedzielę wieczorem na terenie boiska w Szreńsku, gdzie rozstawiło się wesołe miasteczko, należące do firmy z Łodzi.

- Podczas pracy tzw. karuzeli kielichowej, urządzenie złamało się u podstawy i runęło na ziemię - poinformowała Pawłowska. - Dwóch pracowników, obsługujących karuzelę, było nietrzeźwych. Jeden z nich miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu, drugi ponad jeden promil - dodała rzeczniczka.

d1sllpv

W wyniku wypadku ranne zostały trzy mieszkanki pow. mławskiego. 28-latka, m.in. z obrażeniami żeber, została przewieziona do szpitala w Mławie. Dwie inne nastolatki trafiły na obserwację do szpitali w Ciechanowie i Żurominie.

Mławska policja zatrzymała obu nietrzeźwych pracowników, obsługujących karuzelę oraz właściciela wesołego miasteczka. Za narażenie człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Postępowanie w sprawie prowadzi mławska policja oraz prokuratura. Trwa wyjaśnianie przebiegu zdarzenia. Przesłuchiwani są świadkowie.

d1sllpv

Podziel się opinią

Share
d1sllpv
d1sllpv
Więcej tematów