Trwa ładowanie...

Wypadek radiowozu. Zginął pasażer - zatrzymany

• Pod Lwówkiem Śląskim radiowóz uderzył w jadącego z naprzeciwka busa
• W wyniku wypadku zginął jeden z pasażerów policyjnego pojazdu - zatrzymany mężczyzna
• Prokuratura zapowiada śledztwo ws. spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym

Share
Wypadek radiowozu. Zginął pasażer - zatrzymany
Źródło: WP, Fot: Zenon Kubiak
dwn4uno

Policjant prowadzący policyjny radiowóz stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w jadącego z naprzeciwka busa. W wyniku zdarzenia zginął przewożony przez policjantów mężczyzna.

Jak informuje TVN24, do zderzenia pojazdów doszło w niedzielę wieczorem pod Lwówkiem Śląskim (województwo dolnośląskie). Prokuratura zapowiada śledztwo ws. spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym.

dwn4uno

- Oznakowany radiowóz zderzył się z innym pojazdem. W wyniku odniesionych obrażeń zmarł przewożony zatrzymany, a jeden z policjantów jest w poważnym stanie - powiedział TVN24 kom. Kamil Rynkiewicz z biura prasowego dolnośląskiej policji.

Szef Prokuratury Rejonowej w Lwówku Śląskim zapewnił natomiast, że obaj funkcjonariusze byli trzeźwi i trafili do szpitala - razem z kierowcą auta, z którym zderzył się radiowóz.

Jak podaje TVN24, po wypadku pojawiły się informacje, że radiowozem przewożony był jeszcze jeden więzień, który miał pozbawić funkcjonariusza broni i uciec, jednak tym doniesieniom policja zdecydowanie zaprzecza.

dwn4uno

Podziel się opinią

Share
dwn4uno
dwn4uno
Więcej tematów