Trwa ładowanie...
d3uqi31

Wypadek radiowozu. Zginął pasażer - zatrzymany

• Pod Lwówkiem Śląskim radiowóz uderzył w jadącego z naprzeciwka busa
• W wyniku wypadku zginął jeden z pasażerów policyjnego pojazdu - zatrzymany mężczyzna
• Prokuratura zapowiada śledztwo ws. spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wypadek radiowozu. Zginął pasażer - zatrzymany
(WP, Fot: Zenon Kubiak)
d3uqi31

Policjant prowadzący policyjny radiowóz stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w jadącego z naprzeciwka busa. W wyniku zdarzenia zginął przewożony przez policjantów mężczyzna.

Jak informuje TVN24, do zderzenia pojazdów doszło w niedzielę wieczorem pod Lwówkiem Śląskim (województwo dolnośląskie). Prokuratura zapowiada śledztwo ws. spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym.

- Oznakowany radiowóz zderzył się z innym pojazdem. W wyniku odniesionych obrażeń zmarł przewożony zatrzymany, a jeden z policjantów jest w poważnym stanie - powiedział TVN24 kom. Kamil Rynkiewicz z biura prasowego dolnośląskiej policji.

d3uqi31

Szef Prokuratury Rejonowej w Lwówku Śląskim zapewnił natomiast, że obaj funkcjonariusze byli trzeźwi i trafili do szpitala - razem z kierowcą auta, z którym zderzył się radiowóz.

Jak podaje TVN24, po wypadku pojawiły się informacje, że radiowozem przewożony był jeszcze jeden więzień, który miał pozbawić funkcjonariusza broni i uciec, jednak tym doniesieniom policja zdecydowanie zaprzecza.

d3uqi31

Podziel się opinią

Share

d3uqi31

d3uqi31
Więcej tematów