Trwa ładowanie...

Wybory prezydenckie. Córka prezydenta Polski pojawi się na wieczorze wyborczym

Jak ustaliła Wirtualna Polska, córka prezydenta Polski Kinga Duda pojawi się u boku swojego ojca na niedzielnym wieczorze wyborczym. M.in. ma to uciąć spekulacje związane z dyskusją na jej temat, która miała miejsce w mediach społecznościowych.

Share
Wybory prezydenckie. Córka prezydenta Polski pojawi się na wieczorze wyborczym
Źródło: ONS
d3wuupt

Oprócz córki prezydenta mają być też rodzice prezydenta Jan i Janina Duda. A także Pierwsza Dama Agata Kornhauser-Duda. Cała czwórka świętowała sukces prezydenta Polski w 2015 roku, kiedy wygrywał w drugiej turze z Bronisławem Komorowskim. Nieoficjalnie Kinga Duda ma pojawić się w Polsce w weekend, tak by uczestniczyć w niedzielnym głosowaniu.

W ostatnich dniach, m.in. na Twitterze wśród internautów pojawiły się wątpliwości, czy córka głowy państwa, której zabrakło na wieczorze wyborczym po pierwszej turze, faktycznie przyjedzie do Polski z Londynu. Obok zwykłych wpisów, pojawiły się również te natury obyczajowej, których nie będziemy cytować. Sztabowcy głowy państwa, z którymi rozmawialiśmy, uznali to za bezpodstawny i nieprawdziwy atak zarówno na prezydenta, jak i Kingę Dudę.

Zobacz wideo: Wybory 2020. <a href="https://wiadomosci.wp.pl/wlodzimierz-czarzasty-6140981088818817c">Włodzimierz Czarzasty</a> ostro o Agacie Kornhauser-Dudzie

Przypomnijmy, że 25-letnia Kinga Duda po ukończeniu studiów prawniczych na Uniwersytecie Jagiellońskim najpierw dostała się na 3-miesięczny staż do jednej z najbardziej renomowanych kancelarii w Warszawie, a niedługo później została wyróżniona w międzynarodowym konkursie prawniczym. Nagrodą okazał się staż w kancelarii w Londynie. W lutym przeprowadziła się do Wielkiej Brytanii.

d3wuupt

- Jestem przede wszystkim niesamowicie dumny z córki, że odbywa trzymiesięczny staż w Londynie. Ja takich sukcesów w jej wieku nie miałem. Oczywiście, że chciałbym, aby wróciła do Polski i tu znalazła sobie pracę. Łatwiej jest wtedy się chociażby spotkać - mówił Andrzej Duda w rozmowie z "Super Expressem".

Z kolei podczas kampanii wyborczej i rozmów z internautami prezydent ujawnił, że jego córka jest w związku. – Jest osobą dorosłą, samodzielną, nie jest jeszcze zamężna, ma chłopaka, jest z nim szczęśliwa, o ile wiem, ale zawsze pan może próbować – odpowiedział na pytanie jednego z uczestników czatu Andrzej Duda.

Pytanie padło ze strony internauty, któremu młoda prawniczka wyraźnie wpadła w oko, bo zaproponował nawet, że chętnie zostanie jej chłopakiem.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3wuupt

Podziel się opinią

Share
d3wuupt
d3wuupt
Więcej tematów