Trwa ładowanie...

Wybory prezydenckie 2015. Wpadka zwolenników Komorowskiego na Twitterze

Zwolennicy Bronisława Komorowskiego oraz członkowie partii PO podczas debaty prezydenckiej przeklejali na Twitterze ten sam komunikat, który był rozesłany wcześniej SMS-em. Informację podał na Twitterze Samuel Pereira.

Share
Wybory prezydenckie 2015. Wpadka zwolenników Komorowskiego na Twitterze
Źródło: Internet
dbtlcmu

Podczas debaty telewizyjnej Bronisława Komorowskiego i Andrzeja Dudy zwolennicy obu kandydatów na bieżąco komentowali ich wystąpienia.

Według Samuela Pereiry, działacze i zwolennicy Paltformy Obywatelskiej, przeklejali na Twitterze takie same zdania, podane wcześniej SMS-em. Informacja szybko obiegła media społecznościowe i została podchwycona między innymi przez blogerkę Katarynę.

dbtlcmu

Na Twitterze pojawiło się między innymi wielokrotnie powtórzone zdanie: "Duda zdenerwowany i chaotyczny".

Innym hasłem, które często powtarzali w swoich wpisach zwolennicy Bronisława Komorowskiego, było: "Duda sięga szczytu populizmu".

Przed debatą portal niezalezna.pl podał, że sztab Bronisława Komorowskiego będzie rozsyłał komunikaty, które należy umieszczać w mediach społecznościowych. "Podobnie jak w niedzielę, podczas debaty będziemy na bieżąco przesyłać wiadomości sms i maile z materiałami" - do takich informacji dotarli dziennikarze.

dbtlcmu

Podziel się opinią

Share
dbtlcmu
dbtlcmu
Więcej tematów