Trwa ładowanie...
dsa64x2

Wybory prezydenckie 2015. Wpadka zwolenników Komorowskiego na Twitterze

Zwolennicy Bronisława Komorowskiego oraz członkowie partii PO podczas debaty prezydenckiej przeklejali na Twitterze ten sam komunikat, który był rozesłany wcześniej SMS-em. Informację podał na Twitterze Samuel Pereira.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wybory prezydenckie 2015. Wpadka zwolenników Komorowskiego na Twitterze
(Internet)
dsa64x2

Podczas debaty telewizyjnej Bronisława Komorowskiego i Andrzeja Dudy zwolennicy obu kandydatów na bieżąco komentowali ich wystąpienia.

Według Samuela Pereiry, działacze i zwolennicy Paltformy Obywatelskiej, przeklejali na Twitterze takie same zdania, podane wcześniej SMS-em. Informacja szybko obiegła media społecznościowe i została podchwycona między innymi przez blogerkę Katarynę.

Na Twitterze pojawiło się między innymi wielokrotnie powtórzone zdanie: "Duda zdenerwowany i chaotyczny".

Innym hasłem, które często powtarzali w swoich wpisach zwolennicy Bronisława Komorowskiego, było: "Duda sięga szczytu populizmu".

Przed debatą portal niezalezna.pl podał, że sztab Bronisława Komorowskiego będzie rozsyłał komunikaty, które należy umieszczać w mediach społecznościowych. "Podobnie jak w niedzielę, podczas debaty będziemy na bieżąco przesyłać wiadomości sms i maile z materiałami" - do takich informacji dotarli dziennikarze.

dsa64x2

Podziel się opinią

Share
dsa64x2
dsa64x2
Więcej tematów