Trwa ładowanie...
d3zjqai

Wybory 2020. "Wieczór wyborczy" i "Poranek wyborczy" w Wirtualnej Polsce

"Wieczór wyborczy" i "Poranek wyborczy" w Wirtualnej Polsce to dwa programy, które obejrzeć będzie można na stronie głównej WP oraz na naszych profilach w mediach społecznościowych. W niedzielę startujemy o godz. 20.50. Będziemy w sztabach wyborczych Andrzeja Dudy i Rafała Trzaskowskiego. Rozmawiamy również z gośćmi, którzy na gorąco analizują i komentują wyniki wyborów. "Poranek wyborczy" rusza w poniedziałek o godz. 8.00. Zapraszamy do oglądania.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wybory prezydenckie. II tura już 12 lipca
Wybory prezydenckie. II tura już 12 lipca (WP)
d3zjqai

"Wieczór wyborczy" WP rozpoczniemy w niedzielę o godz. 20:50. Program prowadzą Marek Kacprzak, Mateusz Ratajczak, Agnieszka Kopacz i Sebastian Ogórek. Zaraz po zakończeniu ciszy wyborczej pokazujemy pierwsze sondażowe wyniki wyborów.

Gośćmi programu są m.in. prof. Jarosław Flis, prof. Renata Mieńkowska-Norkiene, Aleksander Kwaśniewski, prof. Marek Migalski, Krzysztof Łapiński, Jadwiga Emilewicz, Jacek Żakowski, Marcin Makowski, Hanna Gronkiewicz-Waltz i Szymon Hołownia. Ocenią i skomentują pierwsze wyniki wyborów.

Wybory prezydenckie. "Poranek wyborczy" WP

W poniedziałek o godz. 8.00 na stronie głównej WP i na naszych profilach społecznościowych wystartuje "Poranek wyborczy". Program prowadzą Marek Kacprzak, Mateusz Ratajczak, Agnieszka Kopacz i Sebastian Ogórek.

  WP
(WP)

Wśród gości są między innymi Marcin Kierwiński ze sztabu Rafała Trzaskowskiego, Jarosław Gowin, były prezydent Bronisław Komorowski, Krzysztof Bosak, prof. Anna Materska-Sosnowska z Uniwersytetu Warszawskiego, prof. Rafał Matyja z Uniwersytetu Rzeszowskiego i reżyserka i scenarzystka Ilona Łepkowska.

Zapraszamy!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

d3zjqai

Podziel się opinią

Share
d3zjqai
d3zjqai
Więcej tematów