Trwa ładowanie...

Wybory 2020. Incydent przed wystąpieniem Mateusza Morawieckiego. "Diabła chcemy wygonić"

Przed przemówieniem premiera podczas wizyty w Puławach doszło do starcia zwolenniczek Andrzeja Dudy i Rafała Trzaskowskiego. Ostra wymiana zdań między paniami spowodowała, że trzeba je było rozdzielić.

Share
Wybory 2020. Incydent przed wystąpieniem Mateusza Morawieckiego. "Diabła chcemy wygonić"
Źródło: East News
d9u3gdv

Mateusz Morawiecki odwiedził we wtorek kilka miast na Lubelszczyźnie. Jednym z nich były Puławy. Premier zaangażował się w kampanię przed wyborami prezydenckimi i zachęcał do głosowania na Andrzeja Dudę. Na spotkanie z szefem rządu przyszły osoby popierające głowę państwa, jaki i jego największego rywala.

Wybory prezydenckie 2020. Starcie zwolenniczek Andrzeja Dudy i Rafała Trzaskowskiego

Przed wystąpieniem Morawieckiego doszło do starcia między dwiema paniami - podaje polsatnews.pl. Jedna z nich, popierająca obóz rządzący, zaczęła krzyczeć do innej, która trzymała plakat z wizerunkiem Rafała Trzaskowskiego. - Po cholerę tu pani przyszła. Wy za złodziejami jesteście. Pani w Boga nie wierzy - mówiła.

Przeczytaj: <a href="https://wiadomosci.wp.pl/wybory-2020-rafal-trzaskowski-w-bastionie-pis-doszlo-do-przepychanek-6524936606566529a" target="_blank">Wybory 2020. Rafał Trzaskowski w bastionie PiS. Doszło do przepychanek</a>

Potem, podczas kłótni obu zwolenniczek kandydatów na prezydenta, padły słowa o "starych dewotkach, sklerotyczkach i bezczelnych świniach". Kobieta popierająca Dudę zaczęła wymachiwać różańcem przed głową kobiety, która trzymała plakat Trzaskowskiego. - To różaniec świętego papieża. Diabła chcemy wygonić - mówiła.

d9u3gdv

Puławy. Sprzeczka kobiet przed wystąpieniem Mateusza Morawieckiego

Sympatyczki obu kandydatów w wyborach prezydenckich 2020 musiały zostać rozdzielone. Mimo to, było słychać krzyki "módlmy się za tych szatanów". Kobieta z różańcem mówiła również do zgromadzonych, że "to jej obrona i świętość".

Zobacz także: Wybory 2020. Adam Bielan o debacie WP: to wyborcy powinni zadawać pytania

Źródło: polsatnews.pl

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d9u3gdv

Podziel się opinią

Share
d9u3gdv
d9u3gdv
Więcej tematów