Trwa ładowanie...
dr385ef

Wybory 2020. Debata prezydencka w TVP. Zobacz, kiedy się odbędzie

Wielkimi krokami zbliżają się wybory prezydenckie 2020. Kandydaci zostali zarejestrowani przez PKW i rozpoczęli swoje kampanie wyborcze. Każdy z nich stara się przekonać wyborców, że to własnie on powinien reprezentować nasz kraj w najbliższej kadencji. Zanim jednak będziemy głosować, kandydaci zmierzą się ze sobą podczas debaty prezydenckiej. Będzie ona relacjonowana na żywo w TVP 1 i TVP Info.
Share
Wybory 2020. Debata prezydencka będzie relacjonowana przez TVP
Wybory 2020. Debata prezydencka będzie relacjonowana przez TVP
dr385ef

Pierwsza debata prezydencka w ramach wyborów 2020 odbyła się 6 maja. Miało to miejsce jeszcze przed pierwotną datą wyborów prezydenckich, które miały być przeprowadzone 10 maja. W tamtej debacie udział wzięło 10 kandydatów. Teraz czas na kolejne starcie, ale już w liczniejszym gronie - tym razem PKW zarejestrowała 11 kandydatów.

Debata prezydencka - kiedy się odbędzie? Wybory 2020

Najbliższa debata prezydencka odbędzie się w środę 17 czerwca 2020 o godzinie 21:00. Pojawi się w niej 11 kandydatów, którzy ubiegają się o urząd Prezydenta RP.

dr385ef

Debata prezydencka będzie relacjonowana przez TVP. Starcie kandydatów na prezydenta będzie można oglądać na antenie TVP 1 i TVP Info. Dyskusja potrwa 70 minut. Debatę prezydencką 2020 poprowadzi dziennikarz Telewizji Polskiej, Michał Adamczyk.

Debata prezydencka. Kto weźmie udział?

W debacie prezydenckiej wezmą udział wszyscy kandydaci, którzy chcą zostać Prezydentem Polski. Przynajmniej na razie nie ma informacji, że któryś z nich wycofuje się z debaty. W TVP pojawi się zatem: Andrzej Duda, Rafał Trzaskowski, Szymon Hołownia, Władysław Kosiniak-Kamysz, Robert Biedroń, Krzysztof Bosak, Stanisław Żółtek, Paweł Tanajno, Mirosław Piotrowski, Marek Jakubiak i Waldemar Witkowski.

Zobacz także: Wybory 2020. Włodzimierz Czarzasty krytykuje "Kartę Rodziny"

dr385ef

Podziel się opinią

Share
dr385ef
dr385ef
Więcej tematów