Trwa ładowanie...

Wybory 2019. Jarosław Kaczyński w "Gościu Wiadomości TVP"

Jarosław Kaczyński na kilka godzin przed ciszą wyborczą gościł w studiu "Wiadomości" TVP. Prezes PiS przekonywał do oddania głosu na swoją partię. Stwierdził, że wyborców przy urnach czeka wybór między "Polską plus" a "Polską minus".

Share
Wybory 2019. Jarosław Kaczyński w "Gościu Wiadomości TVP"
Źródło: TVP Info, fot: screen
d1wnzxm

Jarosław Kaczyński przekonywał, że ostrzegał widzów, jak będzie wyglądać Polska w przypadku zwycięstwa przeciwników. Prezes PiS przekonywał, że skasują oni programy socjalne wprowadzone przez poprzedni rząd.

Kaczyński przyznał, że PiS nie jest "partią świętych". - Też mieliście kilka nieudanych nominacji - zauważyła prowadząca. - No mieliśmy - odpowiedział prezes PiS. Jarosław Kaczyński przekonywał, że jego partia szybko i zdecydowanie reaguje na wszystkie "czarne owce" w swoim gronie.

Wybory 2019. Jarosław Kaczyński chce Nobli naukowych

- Dobrze byłoby, gdyby na tych kilka Nobli z literatury przypadały Noble naukowe, ale i to da się poprawić - powiedział Jarosław Kaczyński. Jak przekonywał, w Polsce jest wielu świetnych, nawet genialnych naukowców.

Zobacz też: Mordercze tempo finiszu kampanii. "Wyniki tych wyborów są już przesądzone"

Jarosław Kaczyński przekonywał, że celem PiS jest "dogonienie" krajów Europy Zachodniej, jeśli chodzi o bogactwo. Prezes partii rządzącej przypominał wyliczenia, z których wynika, że zamożność Polaków to 71 proc. średniej unijnej. - Naukowcy z SGH przekonują, że jak będziemy tak samo rządzić, dogonimy tę średnią za 14 lat. A poziom Niemiec - za 21 lat - mówił Kaczyński.

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1wnzxm

Podziel się opinią

Share
d1wnzxm
d1wnzxm
Więcej tematów