Trwa ładowanie...
Koronawirus informacje
Koronawirus mapa
Polska
Świat
Społeczeństwo
Polityka
Edukacja
Tylko w WP
Innowacje
#DzieńdobryWP
Śląsk
Kraków
Wideo
Najnowsze
wpadka

Wpadka Jarosława Kaczyńskiego na konwencji PiS w Warszawie. Chciał pocałować kandydata w dłoń

Jarosław Kaczyński, prezes Prawa i Sprawiedliwości, padł ofiarą swoich dobrych manier. W trakcie konwencji wyborczej w Warszawie lider PiS-u nieomal pocałował w dłoń jednego z kandydatów partii w wyborach samorządowych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wpadka Jarosława Kaczyńskiego na konwencji PiS w Warszawie. Chciał pocałować kandydata w dłoń
(Eastnews, Fot: Jacek Dominski)

Przed złożeniem niefortunnego pocałunku Jarosława Kaczyńskiego uchroniła jedynie czujność kandydata, który w ostatniej chwili zabrał dłoń z uścisku prezesa. W czasie konwencji lider Prawa i Sprawiedliwości z dystansem odniósł się do swojej wpadki z wysokości mównicy. - Tak jestem przejęty dzisiejszym spotkaniem, że chciałem tutaj jednego z kandydatów przed chwilą w rękę pocałować - komentował z uśmiechem prezes PiS.

Czytaj więcej o konwencji PiS w Warszawie

To nie pierwsza wpadka prezesa PiS z pocałunkiem. W 2007 roku premier Kaczyński, witając się z ministrami przed posiedzeniem rządu, o mało nie cmoknął w dłoń Radosława Sikorskiego, który w rządzie Jarosława Kaczyńskiego pełnił funkcję ministra obrony narodowej.

Szef resortu obrony żartował wówczas z nietypowej sytuacji, przed którą postawił go premier. - Na prośbę pana premiera jestem gotów nawet zmienić płeć - mówił w lekkim tonie Radosław Sikorski.

Podziel się opinią

Share
Slot
Więcej tematów