Trwa ładowanie...
d2phmwm

Wniosek o postępowanie dyscyplinarne ws. prezesa Macieja Nawackiego

Kolegium Sądu Okręgowego w Olsztynie złożyło do Sądu Apelacyjnego w Białymstoku uchwałę o możliwości popełnienia przewinienia dyscyplinarnego przez prezesa Sądu Rejonowego w Olsztynie Macieja Nawackiego. Chodzi o niszczenie dokumentów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
 Maciej Nawacki.
Maciej Nawacki. (twitter.com)
d2phmwm

Na początku lutego informowaliśmy, że olsztyńscy sędziowie złożyli zawiadomienie do prokuratury o popełnieniu przestępstwa przez Macieja Nawackiego. Powód? Podarcie dokumentów przez prezesa Sądu Rejonowego w Olsztynie. Teraz do Sądu Apelacyjnego w Białymstoku wpłynęła uchwała w tej sprawie.

"Rzecznik dyscyplinarny ma 30 dni na postępowanie wyjaśniające. Po tym czasie ma zdecydować, czy zostanie wszczęte postępowanie dyscyplinarne i zostaną sformułowane zarzuty lub czy nastąpi odmowa wszczęcia postępowania" - donosi TVN24.pl.

- To przyjęte w naszej kulturze - stwierdził prezes Maciej Nawacki tłumacząc, dlaczego podarł projekty uchwał. - Chociażby taki obrazek, przewijający się w mediach, Nancy Pelosi drącej dokument. To jest przyjęte w naszej kulturze, wyraża się w ten sposób dezaprobatę - dodawał.

d2phmwm

Zobacz też: Zaskakujący apel Adama Bielana do Donalda Tuska. Wszystko przez wpis

Źródło: TVN24

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2phmwm

Podziel się opinią

Share

d2phmwm

d2phmwm
Więcej tematów