Trwa ładowanie...
Koronawirus informacje
Koronawirus mapa
Polska
Świat
Społeczeństwo
Polityka
Edukacja
Tylko w WP
Innowacje
#DzieńdobryWP
Śląsk
Wideo
Najnowsze

Włodzimierz Czarzasty o materiałach CBA ws. willi Kwaśniewskich. "To jest świństwo"

Jeden z liderów Nowej Lewicy twierdzi, że materiały operacyjne, które zbierają służby, nigdy nie powinny być publikowane. Włodzimierz Czarzasty skomentował też aktywność kandydata Nowej Lewicy w wyborach prezydenckich 2020 Roberta Biedronia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Włodzimierz Czarzasty skomentował ujawnienie przez CBA materiałów ws. wilii Kwaśniewskich
Włodzimierz Czarzasty skomentował ujawnienie przez CBA materiałów ws. wilii Kwaśniewskich (East News, Fot: Jan Bielecki)

Włodzimierz Czarzasty odniósł się do słów Roberta Biedronia, który powiedział, że "wstydzi się, bo w Polsce żyją ludzie, którzy zniszczyli ten kraj gorzej od komunistów". - Znam go, nie wiem w jakim to padło kontekście. Wiem, że bzdur by nie opowiadał. Sporo rzeczy się upraszcza. Polityka historyczna Lewicy i SLD jest jasna - mówi na antenie Polsat News.

Lider Nowej Lewicy był również pytany o to, jak często kandydat w wyborach prezydenckich 2020 jest dyskryminowany ze względu na swoją orientację. - Często. Ma rację, że skarży się na to w Parlamencie Europejskim. Uchwały anty-LGBT nie są normalne. Dzisiaj nazwą cię pedałem, a jutro stworzą osobną ławkę. Padają w stosunku do nas obrzydliwe i dyskryminujące słowa, że bronimy takie osoby i jesteśmy z nimi. Każde dzielenie jest złe - tłumaczy.

Przeczytaj: Kazimierz mieszka w "strefie wolnej od LGBT". Napisał dwa listy do papieża. "Błagam o ratunek"

Polityk odniósł się też do ujawniania przez CBA materiałów ws. wilii Kwaśniewskich. - To jest najgorsze świństwo. Jak to inaczej nazwać? Nie został postawiony zarzut. Materiały operacyjne nigdy nie powinny być publikowane w stosunku do nikogo. To mało ważne, czy te dokumenty mnie niepokoją. Nie postawili mu zarzutów, nie poszli to prokuratury, czyli jest niewinny. Wszystko położyli na stół i to mnie niepokoi - uważa.

Przeczytaj również: Sprawa "willi Kwaśniewskich". Jolanta Kwaśniewska: koszmarny TVN ukrzyżował Olka

Zobacz też: Kara Izby Dyscyplinarnej SN dla Romana Giertycha. Mecenas dla WP: wiedzieli, że zamieni się ona w areszt

Źródło: Polsat News

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Podziel się opinią

Share
Slot
Więcej tematów