Trwa ładowanie...
d2fepo0

Władysław Kosiniak-Kamysz został ojcem. Pochwalił się zdjęciem córeczki

Władysław Kosiniak-Kamysz lider PSL pochwalił się zdjęciem nowo narodzonej córeczki. Jako jedna z pierwszych gratulacje złożyła minister rodziny Elżbieta Rafalska.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Władysław Kosiniak-Kamysz został ojcem.
Władysław Kosiniak-Kamysz został ojcem. (PAP, Fot: Leszek Szymański)
d2fepo0

O urodzeniu się córeczki Zosi polityk poinformował właśnie na Facebooku. Zdjęcie szczęśliwej pary rodziców wraz z pociechą wzruszyło sympatyków polityka. Władysław Kosiniak-Kamysz i jego żona Paulina otrzymują setki gratulacji.

Co ciekawe jedną z pierwszych osób, które pogratulowały szczęścia była minister rodziny, pracy i polityki społecznej Elżbieta Rafalska. - Gratulacje dla rodziców! Piękne imię. Brawo dla mamy! - napisała.

Przypomnijmy, że w ostatnich wywiadach szef Polskiego Stronnictwa Ludowego dość powściągliwie wypowiadał się na temat związku z drugą żoną. Wybranka polityka to Paulina, ma 30 lat i jest stomatologiem - ortodontką. Znają się od wielu lat, bo to córka działacza partii z Małopolski. Ślub wzięli w lutym, miesiąc później szcześliwy polityk poinformował, że spodziewają się dziecka.

d2fepo0

Dziennikarze kilkakrotnie pytali Kosiniaka-Kamysza, czy będzie korzystał z rządowego programu 500+ (od tego roku świadczenie należne jest również dla pierwszego dziecka w rodzinie). Polityk przyznał, że jest zwolennikiem tego dodatku. - Ale na co będziemy przekazywać przyznane pieniądze, zobaczymy - odparł.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2fepo0

Podziel się opinią

Share

d2fepo0

d2fepo0
Więcej tematów