Trwa ładowanie...
d23xl0l

Wirtualna Polska po raz ósmy zmienia swoje oblicze

26 lutego główna strona portalu Wirtualnej Polski zmieniła się po raz ósmy. W tradycji chrześcijańskiej ósemka to liczba nowego początku. W chińskiej numerologii jest cyfrą powodzenia i bogactwa. Mamy nadzieję, że również ósma odsłona strony głównej będzie dla nas szczęśliwa, a dla samych użytkowników bardziej funkcjonalna.

Share
d23xl0l

Zdania naszych odbiorców odnośnie wyglądu nowej strony głównej portalu są podzielone. Jedni przyznają, że są z nami od początku i trzymają kciuki, podczas gdy inni chętnie wrócili by do jednej z poprzednich wersji. Internauta o nicku Qazimodo marzy o powrocie do starej szaty graficznej strony, pytając: - A ja mam pytanie jak można wrócić do poprzedniej wersji? Może zróbcie taką możliwość dla tych, którzy chcą poprzednią wersję?

Niektórzy doceniają fakt, że w nowej wersji pojawiły się większe zdjęcia wraz z informacją do jakiego serwisu odnosi się dana wiadomość. Podoba im się również możliwość wybrania koloru tła dla strony głównej (m.in. rewolucyjnej, gniewu oceanu i różowej pantery). – Dzięki temu, że mogę dostosować kolorystykę do własnych potrzeb, czuję że to mój dom – przyznaje olafee. Dużym udogodnieniem jest też umieszczenie nazw serwisów z lewej strony portalu w zakładkach. W ten sposób można łatwiej i szybciej dotrzeć do wyszukiwanej informacji.

d23xl0l

Duża część Internautów ubolewa nad wprowadzanymi przez nas zmianami przyznając, że wcześniejsze wersje stron bardziej im odpowiadały. – Bez reklam było wspaniale – mówi jeden z użytkowników. Zgadza się z nim misiek: – Ach, gdzie te czasy, gdy głównego miejsca w portalu nie zajmowały zakupy, reklamy i inne migające badziewia. Teraz nawet w wyszukiwarce, gdy czegoś szukam, to na początku mam mnóstwo linków ze sklepów...

A co Wy sądzicie o stronie głównej? Jak ją odbieracie w porównaniu z poprzednimi odsłonami?

d23xl0l

Podziel się opinią

Share
d23xl0l
d23xl0l
Więcej tematów