Trwa ładowanie...
d3u92sf
Szkło kontaktowego
12-07-2007 08:00

Widzowie 'Szkła kontaktowego' mają głos


Od połowy czerwca widzowie mogą głosować w drugiej edycja
plebiscytu "Lustro Szkła Kontaktowego".

Share
d3u92sf

Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać SMS o treści TAK lub NIE z numerem kandydata pod numer 7124 w zależności od chęci oddania głosu "za" lub "przeciw" na nominowanych do tytułów polityków.

W tym roku wybierać można spośród 20 kandydatów. Są nimi: Jarosław Kaczyński, Anna Fotyga, Zyta Gilowska, Marek Kuchciński, Jacek Kurski, Tadeusz Cymański, Jan Rokita, Donald Tusk, Wojciech Olejniczak, Ryszard Kalisz, Andrzej Lepper, Stanisław Łyżwiński, Roman Giertych, Wojciech Wierzejski, Mirosław Orzechowski, Marek Jurek, Artur Zawisza, Waldemar Pawlak, Stefan Niesiołowski i Hanna Gronkiewicz-Waltz.

Politykowi, który zbierze najwięcej głosów na TAK zostanie wręczona nagroda "Lustro Szkła Kontaktowego". Z kolei polityk, na którego zostanie oddanych najwięcej głosów na NIE otrzyma "Krzywe Zwierciadło".

Aby wyrobić sobie opinię, na kogo warto zagłosować, wystarczy włączyć TVN24 po 22.00. - - Codziennie w "Szkle kontaktowym" prezentowane są klipy przedstawiające kilku kandydatów - mówi nam Grzegorz Miecugow, gospodarz tego satyryczno - komentatorskiego programu.

Plebiscyt zostanie rozwiązany 26 września 2007 roku, czyli w drugą rocznicę wygrania wyborów przez PiS. Wśród osób, które w nim zagłosują rozlosowane zostaną nagrody. Będą to np. firmowe koszulki i kubki.

W zeszłym roku plebiscyt "Szkła kontaktowego" wygrała posłanka Joanna Senyszyn.

d3u92sf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3u92sf
d3u92sf
Więcej tematów