Trwa ładowanie...
d4lw3ua

Wiceminister o wpisie Suskiego. "Nie ma czego komentować"

Na twitterowym koncie Marka Suskiego znalazło się zdjęcie Grzegorza Schetyny w krzykliwym makijażu. To i "gustowna torebka" miała zdaniem autora fotomontażu pomóc w rozmowach z Robertem Biedroniem. Suski stwierdził, że to pomyłka, a jego kolega z rządu uważa, że "nie ma sprawy".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jarosław Sellin stwierdził, że "nie ma co komentować" wpisu Marka Suskiego
Jarosław Sellin stwierdził, że "nie ma co komentować" wpisu Marka Suskiego (twitter.com, Fot: Marek Suski,PAP)
d4lw3ua

"Znalazłem pomysł na pokonanie PiS. Idę na spotkanie z Biedroniem, by ściągnąć go do KE" - plansza z taką wypowiedzią znajduje się na grafice. Niektórym - w tym Krystynie Pawłowicz - fotomontaż się spodobał, inni byli zażenowani poziomem i homofobicznym wydźwiękiem żartu.

Suski podkreślił, że obrazek jest dziełem internautów. Jeden z użytkowników zauważył, że dane pliku wskazują co innego - autorem przeróbki jest sam Suski. Minister w KPRM po kilku godzinach stwierdził, że obrazek został omyłkowo zamieszczony przez jego asystenta i - na jego polecenie - natychmiast usunięty.

    twitter.com
(twitter.com, Fot: Marek Suski)

"Wpis Suskiego? Nie ma czego komentować"

- Tweeta usuniętego, tym bardziej do którego rzekomy autor się nie przyznaje, komentować nie będę. Nie ma czego komentować, bo tego tweeta nie ma - powiedział na antenie Polsat News wiceminister kultury i dziedzictwa narodowego Jarosław Sellin.

d4lw3ua

Zobacz też: Anna Zalewska przeprasza za słowa Marka Suskiego o nauczycielach

Inni goście programu nie mieli litości dla Suskiego. "Buractwo" i "homofobia" to tylko niektóre z epitetów, którymi obdarzono polityka PiS z Radomia. - To nie tylko buractwo, to stosunek PiS-u do ludzi, którzy mają inne poglądy - powiedział poseł PO Marcin Kierwiński.

Czytaj też: Rekonstrukcja rządu. Suski: przyjadą osoby kompetentne

Masz news, ciekawy film lub zdjęcie? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl. Opiszemy najciekawsze historie i materiały!

d4lw3ua

Podziel się opinią

Share
d4lw3ua
d4lw3ua
Więcej tematów