Trwa ładowanie...

Zwiedź Pałac Prezydencki, Belweder i Bulwary Wiślane

Darmowe wizyty w miejscach w Warszawie na co dzień niedostępnych

Zwiedź Pałac Prezydencki, Belweder i Bulwary Wiślane
d1imhzo
d1imhzo

Trwają Europejskie Dni Dziedzictwa. Warszawa jak co roku przyłączyła się do obchodów oferując swoim mieszkańcom oraz odwiedzającym ją gościom szereg atrakcji. W ubiegły weekend mogliśmy zwiedzić bezpłatnie niezwykłą Stację Filtrów , w najbliższą niedzielę będziemy mogli odwiedzić inne miejsca w stolicy, na co dzień niedostępne dla zwiedzających.

W niedzielę, 21 września, w godzinach 11:00 - 16:00 będzie można zwiedzić Pałac Prezydencki oraz Belweder. Zwiedzanie z przewodnikiem trwa ok 35-40 minut. Należy pamiętać o zabraniu ze sobą dokumentu tożsamości.

d1imhzo

Tego samego dnia odbędzie się zwiedzanie Bulwarów Wiślanych. Przez lata życie gospodarcze Warszawy skupiało się nad Wisłą - mówią organizatorzy - Rybacy, piaskarze, flisacy wyładowujący towary tworzyli klimat warszawskich brzegów. W latach 30-tych podjęto trud uregulowania zaniedbanych nabrzeży. Wojna przerwała prace i powrócono do nich dopiero po 1945 r. Od 2013 r. prowadzona jest rewitalizacja bulwarów, które miały być otwarte w tym roku. Zapraszamy na zwiedzanie placu budowy. Spotkanie na skwerze przed Centrum Nauki Kopernik.

d1imhzo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1imhzo
Więcej tematów