Trwa ładowanie...

Znamy trasę Marszu Niepodległości [WIDEO]

Hasło tegorocznego marszu - „Armia Patriotów”

Znamy trasę Marszu Niepodległości [WIDEO]
du4n7z6
du4n7z6

Niedawno informowaliśmy was, że Marsz Niepodległości, przygotowany przez Narodowców ominie "Tęczę" przy pl. Zbawiciela . Dziś poznaliśmy jego dokładną trasę.

Narodowcy przejdą z ronda Dmowskiego, czyli ze skrzyżowania Al. Jerozolimskich i Marszałkowskiej, mostem Poniatowskiego aż do ronda Waszyngtona. Tam skręcą w lewo w al. Zieleniecką, zaś swój marsz zakończą na Kamionku w parku Skaryszewskim. Organizatorzy poinformowali, że na Marszu może się pojawić nawet 50 tys. osób. Prawdopodobnie na błoniach Narodowego stanie scena, na której będa przemawiać liderzy i goście Marszu.
Nie wszystkim nowa trasa Marszu przypadła do gustu.

Na konferencji prasowej Ruchu narodowego, która odbyła się przed gmachem Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego dowiedzieliśmy się, że tegoroczne hasło Marszu Niepodległości to „Armia Patriotów”. Start o godz. 15.00.

du4n7z6

Przed rokiem właśnie podczas Marszu Niepodległości podczas ulicznych awantur spłonęła m.in. kabina wartownicza przy ambasadzie Rosji . Doszło tez do ataku na squaty przy ul. ks. Skorupki i ul. Wilczej, a na pl. Zbawiciela podpalono słynną Tęczę Julity Wójcik . Do tej pory sprawcy nie zostali złapani. Naprawa konstrukcji oraz jej zabezpieczenia kosztowały ponad 100 tysięcy zł.

du4n7z6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
du4n7z6
Więcej tematów