Trwa ładowanie...

Zarzuty popełnienia pięciu przestępstw dla młodego sutenera

23-letni mężczyzna przemocą fizyczną i groźbami pozbawienia życia doprowadzał obywatelkę Ukrainy do uprawiania prostytucji oraz obcowania płciowego. Usłyszał zarzuty popełnienia łącznie pięciu przestępstw. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

Zarzuty popełnienia pięciu przestępstw dla młodego suteneraŹródło: Policja
d1s8sql
d1s8sql

Policjanci z komisariatu w Ząbkach kilka dni temu dostali informację o obywatelce Ukrainy, która miała być zmuszana do uprawiania prostytucji. Funkcjonariusze szybko nawiązali kontakt z kobietą. 23-latka potwierdziła te informacje.

Zeznała, że od początku maja była przetrzymywana w Warszawie przez 23-letniego mężczyznę. Przemocą, biciem oraz groźbami pozbawienia życia doprowadzał ją do uprawiania prostytucji i obcowania płciowego. Zmuszał ją też do picia płynu o nieustalonym składzie. Zniszczył jej laptop i tablet. Spowodował tym samym straty w wysokości 1 600 złotych.

Warszawa. Podczas przeszukania znaleziono narkotyki

Policjanci przyjęli od kobiety zawiadomienie o popełnionym przestępstwie. Jeszcze tego samego dnia zatrzymali 23-latka w Ząbkach. Podczas przeszukania odzieży znaleźli środki odurzające: metamfetaminę, mefedron i amfetaminę.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Przedstawiono mu nie tylko zarzuty zmuszania do prostytucji, ale również zgwałcenia, zmuszenia do określonego zachowania, zniszczenia mienia i posiadania środków odurzających.

Policjanci i prokurator rejonowy złożyli do sądu w Wołominie wniosek o zastosowanie najsurowszego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Sąd przychylił się do wniosku. Sprawca został umieszczony w areszcie na trzy miesiące. Grozi mu kara od 2 do 12 lat pozbawienia wolności.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

d1s8sql
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1s8sql
Więcej tematów