Trwa ładowanie...

Zaplanuj podróż po Warszawie z Google Transit

Warszawa dołącza do grona ponad 2800 miast, m.in. Nowego Jorku, Londynu, Tokio czy Sydney, w których można korzystać z funkcji Transit na Mapach Google

Zaplanuj podróż po Warszawie z Google Transit
d4mi9rl
d4mi9rl

Dzięki tej funkcji zaplanowanie podróży po Warszawie za pomocą transportu miejskiego – autobusów, tramwajów, metra oraz pociągów SKM i WKD - będzie znacznie prostsze. Trasy i połączenia w komunikacji miejskiej są dostępne na Mapach Google obok alternatywnych tras samochodowych i ścieżek dla pieszych. Nowa funkcjonalność sprawia, że mapa Warszawy jest bardziej kompleksowa i użyteczna w dostarczaniu użytkownikom wszelkich niezbędnych informacji drogowych.

- Warszawa dołącza do grona miast, w których można korzystać z funkcji Transit. Z jej pomocą możemy w łatwy sposób sprawdzić, jak dojechać warszawską komunikacją miejską np. z Wiśniowej Góry na Kabaty. A gdy skorzystamy z aplikacji Map Google na smartfona, aplikacja będzie nam przypominać, kiedy się przesiąść do kolejnej linii – mówi Piotr Zalewski z Google Polska.

Z funkcji Transit na Mapach Google mogą korzystać zarówno użytkownicy komputerów stacjonarnych, jak i urządzeń mobilnych. Wystarczy wejść na maps.google.pl lub uruchomić aplikację na urządzeniach mobilnych i kliknąć ikonkę „Wyznacz trasę”. Po wybraniu opcji „ Transport publiczny ” pojawią się trasy komunikacji miejskiej oraz szacowany czas dojazdu i oznaczenia dróg.

d4mi9rl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4mi9rl
Więcej tematów