Trwa ładowanie...

ZA DARMO: Mother Power już w sobotę

Absolutnie Ważna Sobota Dla Matek w aż 7 miejscach w Warszawie!

ZA DARMO: Mother Power już w sobotę
d2af5hd
d2af5hd

Drogie Mother Powerki! Na pełną wiedzy, emocji i zabawy Absolutnie Ważną Sobotę dla Matek wszystkie Mamy, Tatusiów i ich Dzieci zaprasza Mother Power. Już 8 września 2012 r., w sobotę w Warszawie w godzinach 12:00-18:00 spotkanie z Wami i Waszymi rodzinami odbędzie się jednocześnie w aż siedmiu miejscach:

FIKUMIKU, ul. Zwycięzców 32, (SASKA KĘPA)

GRAVITAN, ul. Malborska 39, (MARKI, M1 obok „Piotra i Pawła”)

KREDKA, Al. Wyzwolenia 14, (ŚRÓDMIEŚCIE)

d2af5hd

MALINOWO, ul. Kondratowicza 4, (BRÓDNO)

MY BABY CAFE, ul. Porajów 12, (TARCHOMIN) PLAC ZABAW, ul. Jeżewskiego / Al. Kasztanowa, Warszawa (URSYNÓW) TAMIKA, ul. Wolska 44, (WOLA) Czekają na Was ciekawe spotkania i warsztaty tematycne dla Mam i Dzieci. Skorzystacie z rad zaproszonych fachowców i ciekawych ludzi. Dla dzieci mamy mnóstwo atrakcji i zabaw, konkursów i nagród. Rezerwujcie czas, zaproście bliskich i znajomych, bo to będzie naprawdę ciekawy dzień!

Patronami spotkania są: Cellini, Enfamil, Epson, Hasbro i Logitech. To dzięki nim napijemy się kawy, posłuchamy fajnej muzy, wydrukujemy sobie zdjęcia oraz wręczymy nagrody i upominki. Po prostu miło spędzimy czas. Patronami medialnymi Mother Power są: CzasDzieci.pl, Point.fm oraz Radio Plus. WSTĘP WOLNY!

d2af5hd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2af5hd
Więcej tematów