Trwa ładowanie...

Wyślij kartkę z okazji Święta Niepodległości. Za darmo!

Od dziś w Warszawie ustawione są specjalne stoiska, przy których mieszkańcy stolicy będą mogli wypisać i wysłać pocztówkę rodzinie i znajomym

Wyślij kartkę z okazji Święta Niepodległości. Za darmo!
d260obb
d260obb

Wysłać kartkę do rodziny i znajomych z okazji Święta Niepodległości? Dlaczego nie! Trwa akcja „Mamy Niepodległą”. Wszyscy Polacy mają możliwość bezpłatnego wysłania kartek z życzeniami z okazji rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Akcja ma na celu promowanie radosnego stylu i atrakcyjnych form obchodzenia Narodowego Święta Niepodległości .

W dniach 5-8 listopada, w holu głównym Urzędu m.st. Warszawy (pl. Bankowy3/5, I piętro), ustawione będzie specjalne stoisko, przy którym mieszkańcy stolicy będą mogli wypisać i wysłać kartkę. Pocztówki, będą czekały na warszawiaków również we wszystkich Wydziałach Obsługi Mieszkańców. Kartkę dodatkowo można wysłać w punktach Stołecznego Biura Turystyki, mieszczących się w Pałacu Kultury i Nauki oraz na Rynku Starego Miasta. Specjalną okazją do wysłania kartki będzie dzień otwarty w Sejmie RP 11 listopada.

Trzy specjalne wzory kart okolicznościowych zostały zaprojektowane przez polskich artystów: Piotra Młodożeńca, Andrzeja Pągowskiego i Józefa Wilkonia. Poza kartkami pocztowymi, istnieje również możliwość wysłania życzeń w formie elektronicznej.

Powinniśmy tak jak inne narody bardzo radośnie obchodzić Święto Niepodległości. Francuzi, Brytyjczycy czy Amerykanie naprawdę świętują radośnie. Myślę, że Polacy też powoli zmieniają swoje zwyczaje, jest Bieg Niepodległości i różne atrakcje. Jesteśmy niepodlegli i powinniśmy to doceniać – powiedziała prezydent m.st. Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz . – Ja wysyłam 18 kartek, do każdego Wydziału Obsługi Mieszkańców, do każdej dzielnicy. Chciałam w ten sposób złożyć wszystkim warszawiakom najlepsze życzenia z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

Podoba Wam się ten pomysł? Wyślecie pocztówkę?* *

d260obb
d260obb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d260obb
Więcej tematów