Trwa ładowanie...

Wyślij kartkę z okazji Święta Niepodległości. Za darmo!

Od dziś w Warszawie ustawione są specjalne stoiska, przy których mieszkańcy stolicy będą mogli wypisać i wysłać pocztówkę rodzinie i znajomym

Wyślij kartkę z okazji Święta Niepodległości. Za darmo!
di2x4c8
di2x4c8

Wysłać kartkę do rodziny i znajomych z okazji Święta Niepodległości? Dlaczego nie! Trwa akcja „Mamy Niepodległą”. Wszyscy Polacy mają możliwość bezpłatnego wysłania kartek z życzeniami z okazji rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Akcja ma na celu promowanie radosnego stylu i atrakcyjnych form obchodzenia Narodowego Święta Niepodległości .

W dniach 5-8 listopada, w holu głównym Urzędu m.st. Warszawy (pl. Bankowy3/5, I piętro), ustawione będzie specjalne stoisko, przy którym mieszkańcy stolicy będą mogli wypisać i wysłać kartkę. Pocztówki, będą czekały na warszawiaków również we wszystkich Wydziałach Obsługi Mieszkańców. Kartkę dodatkowo można wysłać w punktach Stołecznego Biura Turystyki, mieszczących się w Pałacu Kultury i Nauki oraz na Rynku Starego Miasta. Specjalną okazją do wysłania kartki będzie dzień otwarty w Sejmie RP 11 listopada.

Trzy specjalne wzory kart okolicznościowych zostały zaprojektowane przez polskich artystów: Piotra Młodożeńca, Andrzeja Pągowskiego i Józefa Wilkonia. Poza kartkami pocztowymi, istnieje również możliwość wysłania życzeń w formie elektronicznej.

di2x4c8

Powinniśmy tak jak inne narody bardzo radośnie obchodzić Święto Niepodległości. Francuzi, Brytyjczycy czy Amerykanie naprawdę świętują radośnie. Myślę, że Polacy też powoli zmieniają swoje zwyczaje, jest Bieg Niepodległości i różne atrakcje. Jesteśmy niepodlegli i powinniśmy to doceniać – powiedziała prezydent m.st. Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz . – Ja wysyłam 18 kartek, do każdego Wydziału Obsługi Mieszkańców, do każdej dzielnicy. Chciałam w ten sposób złożyć wszystkim warszawiakom najlepsze życzenia z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

Podoba Wam się ten pomysł? Wyślecie pocztówkę?* *

di2x4c8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
di2x4c8
Więcej tematów