Trwa ładowanie...

Wiosenny kiermasz handmade i warsztaty dla dzieci na Bródnie

Kiermasz, kreatywne zajęcia dla dzieci, loteria z nagrodami i street art

Wiosenny kiermasz handmade i warsztaty dla dzieci na Bródnie
d1zndza
d1zndza

Bródnowska kawiarnia Malinowa wychodzi wiośnie naprzeciw - w sobotę 13 kwietnia w Malinowie odbędzie się wiosenny kiermasz rękodzieła, a także mnóstwo ciekawych zajęć dla najmłodszych.

Na imprezie swoje rzeczy będą sprzedawać:
PANI PIESKA / BUM CYK / GADŻETY ANETY / SACK'OVICH / HAART / BANERKOWO / SANKOWO / MOI MILI / FIRDUM DYRDUM / LOF LOV / KATERINA / HULTAJ POLSKI / PURPURA / TUTU PRINCESS / ALELALE / KARTOLANDIA / MUSMALINA / LUKA CERAMIKA / MISIAKI PRZYTULAKI / AGNIESZKA SIONEK / KATARZYNA PAWLUK FOTOGRAFIA / DOBRANOCNY DOMEK / CUKIERNIA KOSMETYCZNA / MARIDEKO / ZADZWOŃ DO MAMY / KADORKA / LULILA / MARTA RUDZIŃSKA / STUDIO CZEREŚNIA / BOOSO / PACZTIPI

Z kolei na warsztaty warto zapisać się już dziś, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona. Większość zajęć jest bezpłatnych, za niektóre trzeba zapłacić kilka złotych.

Lista warsztatów:

*10:00-11:00 PAJACYKOWANIE z najmłodszymi *
(dzieci 1,5-3l) zapisy +48 500 700 245, malinowo@malinowo.pl, bez opłat

d1zndza

Najmłodsze dzieci zapraszamy wraz z rodzicami na barwne spotkanie z pewnym Pajacykiem. Czeka na Was kuferek pełen niespodzianek, min: kolorowe bączki, wirujące wstęgi, wielkie bańki, skaczące piłki i uciekające światełka. Nie zabraknie tęczowej zabawy plastycznej i uśmiechu od ucha do ucha.

*11:30- 12:30 MALINOWE SOWY *
(dzieci 2,5+) zapisy +48 500 700 245, malinowo@malinowo.pl, koszt 10zł

Jeśli chcecie mieć nowego przyjaciela - wyjątkową sowę, zapraszamy na warsztaty z Anną Żelazowska. Projektantka przytulanek ALELALE pokaże jak stworzyć oryginalne maskotki! Troszkę poszyjecie i wybierzecie ciekawe dodatki, aby sowa była milutka i do przytulania. Na warsztaty zapraszamy wraz z dorosłymi, którzy pomogą w wykonaniu sówek

*13:00-14:30 WSPÓLNE BUDOWANIE - KLOCKI MOKOPICO *
(dzieci 3+), bez zapisów, bez opłat

d1zndza

Wykonane z najwyższą starannością duńskie klocki, rozwijające dziecięcą wyobraźnię, zręczność i cierpliwość. Świetna zabawa, dająca nieskończenie wiele możliwości tworzenia wszystkiego czego zapragnie fantazja małych budowniczych. Wspólnie wyczarujemy samoloty, domy, drzewa, zwierzęta, całe miasta a nawet rakiety kosmiczne…

*15:00-17:00 WIO KONIKU - piękne konie na patyku do kochania i galopowania *
(dzieci 2+) bez zapisów, koszt 10zł /dziecko

Kto nie marzy o własnymi koniku do galopowania przez park lub przedpokój. Podczas warsztatu własnoręcznie stworzymy konie na patyku, łącząc ze sobą ciekawe materiały. Nie zapomnimy rzecz jasna o grzywach i atrybutach prawdziwego rumaka, a na koniec sami sprawdzicie czy Wasze konie pokonają wyboiste drogi.

d1zndza

17:15 LOTERIA z nagrodami

17:30-18:30 OD MŁOKOSA DO BONGOSA – warsztat bębniarski
(dzieci 3+) zapisy +48 500 700 245, malinowo@malinowo.pl, koszt 10zł/dziecko

Bębny typu ashiko, djembe, conga oraz bujny wachlarz tzw. "przeszkadzajek" - instrumentów perkusyjnych np.: grzechotki, pudełka akustyczne, clave, etc. Dodatkowo zestaw dwunastu rur chromatyczno-diatonicznych, a wszystko po to by kształtować takie wartości jak współpraca, otwartość na innych, pomoc rówieśnicza, trening pamięci, koncentracja, dyscyplina i improwizacja i przekonać uczestników warsztatów, że dzięki zgraniu i działaniu zespołowemu można osiągnąć zdumiewające efekty bez względu na wiek i poziom zaawansowania.

*19:00-20:00 BAJANIE NA DOBRĄ NOC *
bez zapisów, bez opłat

d1zndza

Ponadto przed Malinowem od ulicy Kondratowicza:
ART. STREET (bez zapisów, bez opłat):
MIASTO Z KARTONU
INSTALACJA WIOSENNA NA DRZEWACH
KREDĄ MALOWANE różności na chodniku

..................................................................
Malinowo, ul. Kondratowicza 4 ( MAPA )

..................................................................

d1zndza
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1zndza
Więcej tematów