Trwa ładowanie...

Wielkie, masowe wejście do Wisły! Akcja Big Jump 2015

Klub Gaja zachęca do udziału w międzynarodowej akcji, podczas której obywatele całej Europy manifestować będą swoje poparcie dla czystych i żyjących rzek

Wielkie, masowe wejście do Wisły! Akcja Big Jump 2015
dztzki2
dztzki2

12 lipca (niedziela) na plaży nad Wisłą przy pomniku Saperów (Płyta Desantu), w godzinach 11.00 - 15.00 odbędzie się wydarzenie Big Jump. Na uczestników czekać będą liczne atrakcje, m.in.: gry i zabawy edukacyjne z nagrodami: wielkoformatowa gra planszowa Rzeka Idealna, Wodne Koło Fortuny, rozpoznawanie tropów oraz budowanie makiety rzeki idealnej z klocków. Punktualnie o godzinie 15.00 odbędzie się wspólne wejście do Wisły. Wszystko po to, by zamanifestować swoje poparcie dla czystych i żyjących rzek w ramach programu "Zaadoptuj rzekę".

- Tegoroczny Big Jump jest szczególnie ważny – w tym roku wchodzi w życie Ramowa Dyrektywa Wodna, której celem jest osiągnięcie dobrego stanu wszystkich wód - zaznaczają organizatorzy akcji.

Jeśli nie będziecie mogli pojawić się nad Wisłą, by wspólnie wskoczyć do rzeki, akcję można wesprzeć również indywidualnie. Co trzeba zrobić?

• Dołącz do wydarzenia Big Jump na jednym z popularnych portali społecznościowych.
• Wyślij wypełnioną kartę zgłoszenia na adres zaadoptujrzeke@klubgaja.pl
• Zaproś na wydarzenie rodzinę, przyjaciół, współpracowników, sąsiadów, zabierzcie ze sobą zwierzęta: psy czy konie.
• 12 lipca 2015 o godz. 15.00 wejdziecie wspólnie do wody (wystarczy zanurzyć stopy lub dłonie), koniecznie zróbcie pamiątkowe zdjęcie. Big Jump można zorganizować wszędzie nad rzeką, stawem, jeziorem, morzem a nawet nad basenikiem w ogrodzie czy na balkonie.
• Zdjęcia wraz z krótką relacją z Waszego Big Jump wyślij na adres zaadoptujrzeke@klubgaja.pl. Najciekawsze z nich zostaną opublikowane na stronach oraz funpage’u Klubu Gaja. Najlepsze sprawozdania zostaną nagrodzone I-Podem shuffle 2GB oraz wyprodukowanym z naturalnych składników najwyższej jakości Żywym Mydłem, wyróżnieni otrzymają koszulki Klubu Gaja
• Pamiętaj – bądź ostrożny nad wodą!

Program Zaadoptuj rzekę objęty jest patronatem Ministra Środowiska. Dzięki zaangażowaniu blisko 172 000 osób w latach 2005 – 2014 w ramach programu Zaadoptuj rzekę, opieką otoczono 688 rzek, strumieni, jezior, potoków i stawów a także Bałtyk w 1295 miejscach w Polsce.

dztzki2
dztzki2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dztzki2
Więcej tematów