Trwa ładowanie...

W Wilanowie powstał plac zabaw dla psów

Na blisko 1000 m2 ogrodzonego terenu na pupili czekają m.in. slalom, równoważnia, kładka, tuby, regulowane drążki do skoków

W Wilanowie powstał plac zabaw dla psów
d1p5f7g
d1p5f7g

Na Plaży Wilanów powstał plac zabaw dla psów! W Polsce jest około 7 milionów psów. Wiele z nich żyje w miastach, nie mając dostępu do wolnego wybiegu. Każdy z psów marzy o swobodnym spacerze bez smyczy, a takich miejsc jest w Warszawie niewiele - mówią twórcy nowego miejsca, firma Butcher’s Pet Care oraz Dzielnica Wilanów m.st. Warszawy.

Na blisko 1000 m2 ogrodzonego terenu na pupili czekają m.in.* slalom, równoważnia, kładka, tuby, regulowane drążki do skoków*, a wszystkie urządzenia przeznaczone do zabaw sprawią frajdę nawet amatorom. Plac ma wydzieloną sekcję dla mniejszych piesków, aby mogły one bawić się w gronie podobnych do siebie wzrostem i temperamentem czworonożnych przyjaciół, na dostosowanych do swojego wzrostu urządzeniach.

Właściciele powinni zabrać ze sobą wodę do picia dla pupili oraz zachować zdrowy rozsądek, np. nie przynosić zabawek, czy jedzenia, które mogą powodować spięcia.* Plac zabaw Wilanów Dog Park, znajduje się na przy ulicy Wilanowskiej na zbiegu ulicy Przyczólkowej i Wilanowskiej*. Wejście od alei Wilanowskiej. Dla zmotoryzowanych: jadących z centrum ul. Wiertniczą można zaparkować za plażą Wilanów przy ulicy Klimczaka, na parkingu przy ul. Kostki Potockiego, lub dla jadących aleją Wilanowską przy ulicy Kieślowskiego.

d1p5f7g

UWAGA: jak poinformowali nas twórcy miejsca, plac zabaw dla psów będzie dostępny dla czworonożnych gości dopiero za tydzień!

Zobacz także: Najpiękniejszy goryl świata opuszcza Warszawę! (ZDJĘCIA)

d1p5f7g
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1p5f7g
Więcej tematów