Trwa ładowanie...

W sobotę Targ Śniadaniowy na Żoliborzu

Pierwsza edycja w nowym roku

W sobotę Targ Śniadaniowy na Żoliborzu
d18zy5n
d18zy5n

Targ Śniadaniowy to cykliczne wydarzenie, które odbywa się w soboty na terenie Żoliborza, w Gimnazjum nr 55. Pierwsza w 2015 roku edycja odbędzie się w najbliższą sobotę.

- Pragniemy stworzyć możliwość zakupu zdrowej żywności i zjedzenia posiłków w specjalnie aranżowanych jadalniach. Chcemy na nasze śniadania dostarczyć produkty najwyższej jakości i stworzyć ciepłą i relaksującą atmosferę tego wydarzenia. Stawiamy przede wszystkim na jakość produktów, oraz jak najkrótszą ich drogę od producenta na śniadaniowy stół. Naszym celem jest popularyzowanie idei wspólnych śniadań - zachęcają do udziału organizatorzy.

Co znajdziemy na miejscu?

Podczas Targu Śniadaniowego będziecie mogli kupić świeże warzywa i owoce, przetwory mięsne i nabiałowe, a także tradycyjne i regionalne produkty od lokalnych producentów. Na miejscu będą warunki do wspólnego posiłku z przyjaciółmi - śniadania z możliwością zjedzenia przy stołach w jadalni wewnątrz, oraz na zewnątrz. Dodatkowo będziecie mogli poznać organizacje zajmujące się świadomym i zdrowym stylem życia. Dla dzieci przygotowane ciekawe i rozwojowe działania warsztatowe. Targ Śniadaniowy na Żoliborzu ma być miejscem sąsiedzkich spotkań, które spoi lokalną społeczność.

d18zy5n

Kiedy: 10 stycznia (sobota) 2015 roku, w godz. 9:00-16:00

*Gdzie: *Gimnazjum nr 55 (aleja Wojska Polskiego 1a), Żoliborz

Wstęp wolny

d18zy5n
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d18zy5n
Więcej tematów